X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy po owulacji po możliwym zaplodnieniu
Odpowiedz

Objawy po owulacji po możliwym zaplodnieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 29 stycznia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! Staramy się z mężem prawie półtora roku, w grudniu miałam usuniętego polipa. Aktualnie Miałam druga owulację po usunięciu polipa i w sumie nigdy tak nie miałam, że od 3 dnia po owulacji czuję po prostu cały czas jakby mi się pojawilo/urosło w jajowodzie i mam wrażenie jakby codziennie ten lekki ból tego czegoś przesuwał sie w tym jajowodzie w kierunku macicy. Czy któraś z Was miała może taki objaw? Jeśli tak to co on oznaczał w późniejszym czasie?
    Chciałabym wyłączyć myślenie, ale nie potrafię. Podziwiam dziewczyny, które tak mogą 😃 Dzisiaj w dodatku sen, że dwa testy pozytywne 😅

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 488 401

    Wysłany: 29 stycznia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak wcześnie nie ma objawów. Chciałabym pomoc, jedno mogę powiedzieć, jako takie objawy miałam koło 6dpo pobolewanie jak na okres w 9dpo delikatniusie mdłości. Długo się staracie, czy gdzieś się leczycie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 21:00

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 29 stycznia, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po roku starań zmieniłam ginekologa i już na pierwszej wizycie wykrył mikro polipa, w między czasie ja badania mąż badania wszystko super, w grudniu zabieg, dziś odebrałam wynik (wszystko ok) i teraz wizyta kontrolna z wynikiem i zobaczymy co dalej, wspomniał na ostatniej wizycie przed zabiegiem o „niepłodności idiotopatycznej” 😏

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ