X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie oceńcie proszę!
Odpowiedz

oceńcie proszę!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholernie ciężko ją uchwycić ale teraz nawet pod światło z aparatu widzę ją wyraźnie, no i jakość,
    dziewczyny mogę robić sobie nadzieję? 11dpo, 3-4 dni przed terminem @, robiony o 19:

    http://zapodaj.net/71234c5680794.jpg.html

    http://zapodaj.net/0d8c4cdda20e6.jpg.html

    najlepiej widać odchylając od siebie laptopa, wiem jak to brzmi, ale strasznie przeżywam bo widzę to naprawdę!

    Najbardziej chciałabym, żeby ktoś napisał, że miał tak samo i skończyło się pozytywnie, ale czekam na wszystkie komentarze, nie wiem czy w ogóle coś tam zobaczycie?
    Dodam, że kreseczka wyszła od razu a ja mało nie zemdlałam kiedy ją zobaczyłam...

    już prawie...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam widać poczekaj do terminu @ i powtórz test albo idź na bete

    aknis lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za opinie, wciąż nie mogę uwierzyć że to może być TO, okropnie w to wierzyłam, a staramy się od października 2014...

    już prawie...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Watek bedzie przeniesiony do dzialu w oczekiwaniu na testowanie

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 31 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej :)

    już prawie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ