X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Oczekiwanie na okres a jego brak
Odpowiedz

Oczekiwanie na okres a jego brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laleczka123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane :)

    Mam pytanie i sprawe ...
    Dzisiaj powinnam dostac okresu i go nie ma z chłoapkeiem kochamy sie bez ! . po owulacji pare dni miałam biała maż jak jajko białka . Generalnie teraz boi brzuch głowa plecy i jakos czuje sie dziwnie typu troche jak by mnie mdliło :/ zastanawiam sie a nie chc testowac jeszcze ! jak u was było ?

  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 6 maja 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że Ci się owulacja przesunęła. Takie objawy mogą być i na ciąze i na okres ;) najlepiej kupić test lub czekać na @ i się zastanawiać... czy jest się w ciąży czy też nie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdrowie kobiet w ciąży. Na co zwrócić uwagę?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dużej mierze przekłada się ono na zdrowie rozwijającego się dziecka. Przeczytaj, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ