X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni okres 4 lipca
Odpowiedz

Ostatni okres 4 lipca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ostatni okres miałam 4 lipca. Powinnam dostać @ 6 sierpnia, a cisza. Zrobiłam test 15 sierpnia i wyszedł negatywny. Pobolewa mnie podbrzusze, a okresu nie ma. Co może być powodem? Wcześniejsze okresy miałam 4.06, 3.05., 27.03.

  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura wczoraj 37,11 a dzisiaj 37,08

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 12:09

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lec na badanie bety z krwi :)

  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziecka nie mam z kim zostawić ;/ może uda mi się popołudniu kupić test. Robiłam test 15.08 to był negatywny. Już dwa tygodnie od tego dnia minęły, chyba muszę go powtórzyć

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ