X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostrzezenie przed Clearblue Digital!
Odpowiedz

Ostrzezenie przed Clearblue Digital!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • muspel Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajcie, pisze, zeby Was ostrzec - jestem wsciekla! Nie kupujcie drogich testow cyfrowych, mozecie sie bardzo zawiesc. Zostancie przy kreskowych sikaczach, a najlepiej po prostu robcie bete!

    Przede wszystkim: tak, wiem, ze hCG to hCG i ze testy nie myla sie jesli sa pozytywne. Przynajmniej tak myslalam do tej pory. Ale to moja historia: w niedziele 9 marca zrobilam test clearblue digital i wynik mialam "Pregnant 1-2" - czyli WG NICH poziom hCG odpowiadajacy ok. tygodnia po zaplodnieniu. Przez trzy dni zylam w przeswiadczeniu ze bede mama i byly to najbardziej niesamowite 3 dni mojego zycia. Ale potem zaczal sie okres. Zupelnie normalny okres, bez skrzepow, wiekszego bolu niz zazwyczaj, wcale nie jakis obfitszy etc. Zrobilam drugi test (tej samej firmy) jak tylko zaczelam krwawic (nie zdazylam sie w ogole nakrwawic) i wynik byl negatywny. Nastepnego dnia poszlam na bete - mniej niz 5. Jakby NIC TAM NIGDY NIE BYLO. Tak, ta beta byla zrobiona 5 dni od pozytywnego testu i nie wykluczam na 100% ciazy biochemicznej i tego, ze zdazyla sie wchlonac. Ale jestem mimo wszystko PRAWIE CALKOWICIE PEWNA, ze ten pierwszy cyfrowy test dal wynik falszywie pozytywny! Potem poczytalam opinie dotyczace tej marki: BARDZO czesto ludzie skarza sie na podobne falszywie pozytywne wyniki i sa wsciekli! Jak ja teraz! Zreszta zobaczcie: http://www.amazon.com/Clearblue-Easy-Digital-Pregnancy-Packaging/product-reviews/B0000B11WE

    Wiec uwazajcie, probujcie jednak tanszych marek albo najlepiej biegajcie od razu na krew :/ Najprawdopodobniej nigdy nie bylam w ciazy, a przezylam koszmar...

    Anka1986 lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć hormon hcg lub podobny pojawia się w organizmie przy niektórych chorobach. Nie chcę Cię straszyć oczywiście ale może lepiej skonsultować to z lekarzem?

    Maggiejak lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to niekoniecznie choroba:)w zeszlym cyklu tez pokazaly mi sie slabe kreski na tescie,a po trzech dniach gdy powtorzylam,nic juz nie bylo,przypuszczam,ze byla to ciaza biochemiczna

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele jest przypadków ciąży biochemicznej. Idę o głowę, że 90% tych skarg to właśnie ciążę biochemiczne. Badania pokazują, że 70% wszystkich ciąż to ciąże biochemiczne! Dlatego należy CZEKAĆ, a nie narzekać na sprzęt.

    blue00, vanessa, iwcia77, Leine lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielam zdanie poprzedniczki:) a clearblue to bardzo dobrej jakosci testy i ciazowe i owulacyjne. co prawda testy ciazowe digital clearblue maja z tego co mi wiadomo czulosc 25mlu, ale maja tez dodatkowa zalete pokazania, w ktorym tygodniu ciazy prawdopodobnie sie jest.

    iwcia77, Leine lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    post "muspel" wyglada mi na jakas prowokacje...no ale moze sie myle...jakos od 19 marca zadnych nowych postow...

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam trzy cykle pod rzad ciaze biochemiczne, testy robilam codziennie, zawsze w dniu @ test poranny byl juz albo negatywny albo tak blady, ze mozna bylo wytrzeszczu dostac. Testy digital robilam dwa razy gdy staralam sie o corke, nie zawiodly, jeden pokazal brak ciazy, bo w ciazy nie bylam, a drugi przy ciazy biochemicznej pokazal ciaze. Hcg spada nawet w ciagu jednej czy 2 godzin, bardzo szybko. Uwazam, ze test nie dal falszywie pozytywnego wyniku.

    Leine lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ