X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie owulacja mimo braku sluzu?
Odpowiedz

owulacja mimo braku sluzu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 16 października 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zastanawia mnie ostatnio jedna kwestia. Ostatnio dość często mam tak, że mimo, że występują bóle owulacyjne (mam pewność, że sa owulacyjne bo są specyficzne-lewy lub prawy jajnik plus odpowiadająca mu piers oraz rowno 15 dnia od tego bolu wystepuje okres) to nie mam typowego sluzu plodnego (czasem sie pojawia w wiekszej ilosci wymagajacej wkladki higienicznej ale jest to co 4-5 cykl). Czy mimo braku sluzu mozliwe ze jest to prawidlowa owulacja z peknieciem pecherzyka? Sam bol wystepuje co miesiac i rowno 15 dnia od tego bolu wypada okres.

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 16 października 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, śluz moze być w środku przy szyjcr i mozesz to nie zauważać

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picie siemię lniane, bo pomaga bardzo na sluz.

    parenka lubi tę wiadomość

  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 18 października 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy brak tego typowego sluzu lub to ze jest w srodku i nie ma go tak duzo moze utrudniac zaplodnienie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ