X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Owulacja w 50 dniu cyklu
Odpowiedz

Owulacja w 50 dniu cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzia🥰 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 6 września 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki. Na początku sie przedstawie . Mam 37 lat. Od 8 miesiecy staramy sie o bejbusia. I ajkos sie nieudawalo. Niemam miesiaczki od 29 czerwca. Testy robione negatywne . Odwiedziny u gina nic niedaly bo wszytko jest wporzadku. Bylam u 3 ginekologow. Jeden nawet na poczatku sierpnia mowil ze miesiaczka
    Moze moze przykac teraz badz za miesiac . Mimo ze bylam
    40 dni bez miesiaczki . 24 sierpnia poszlam
    Do ginekologa znow i dal
    Mi tabletki na wywolanie okresu i od razu jak dostane mam brac clomifen( mieszkam w de niewiem jaki odpowiednik polski jest) poniewaz ja niemam owulacji. I w 13 dniu cyklu mam przyksc sprawdzi czy sa pecherzyki
    I da mi zastrzyk na pekniecie.Robilam sobie testy bo mialam
    Ich spory zapas. Wiec jak lekarz dal
    Mi na wywolanie tabletki to zeby sparzdzic czy napewno mam
    Owulke kupilam test owulacyjne te z roska a do twgo monitor plodnosci z clear blue i czekam se na miesiaczke . Testy ciazowe byly neagtywne i
    tu nagle wstaje sobie 2
    Wrzesnia i zrobilam test i co 2 kreski. Wiec zrobilam kolejnych 6 testow w tym clear blue z tygodniami . I wyszlo 1-2 tyg . Bylo to 65 dzien cyklu. Dzis jest 69 dzien cyklu.2 wrzesnia zaaraz po testach pojechalam
    Do lekarza i mowil
    Ze co ze prawdopodbnie ciaza ale za wczesnie mam przyjsc 9.09
    W srode i wtedy cos powinien widziec. A dodam ze lekarz bardzo
    Starej daty i moiwl mi ze seks tylko od 9
    Dnia cyklu bo pozniej jest za pozno i jak
    Sie 12 wspolzyje to nic nieda. A woec ja w sierpniu zupelnie odpuscilam test owulacyjne. Bo wiedzialm ze niema szans. Czekalam na nowy cykl
    Po tabletkach. Do tego pzrez caly sierpien spalam z mezem 4 razy bo caly czas w delegacjach byl. Zastanwia mnie jedno test pokazal 1-2 tyg a ja niespalam z mezem ponad 2 tyg .😂😂😂wiec cos chyba zle pokazuje. Dodam
    Wam
    Dziewczyny ze niemialam zasnych cieni cienia nic. Od razu porzadne kreski i cyfrowy tez wyszedl . Takze trzymam kciuki za was dziewczyny i naprwde lekarzom niemozna do konca wierzyc .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 miesięcy starań to nie jest jakoś bardzo długo ale gratuluje.
    To Twoja pierwsza ciąża?

  • Madzia🥰 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 6 września 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    8 miesięcy starań to nie jest jakoś bardzo długo ale gratuluje.
    To Twoja pierwsza ciąża?
    Nie. 5 😘🥰mam juz 4 dzieciaczkow. Lekrz mowil ze nie ma problemu skoro mam 4 to moge zajsccw kolejna . I sie udalo .

  • CarmeLatte93 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 7 września 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia🥰 wrote:
    Witam wszystkie kobietki. Na początku sie przedstawie . Mam 37 lat. Od 8 miesiecy staramy sie o bejbusia. I ajkos sie nieudawalo. Niemam miesiaczki od 29 czerwca. Testy robione negatywne . Odwiedziny u gina nic niedaly bo wszytko jest wporzadku. Bylam u 3 ginekologow. Jeden nawet na poczatku sierpnia mowil ze miesiaczka
    Moze moze przykac teraz badz za miesiac . Mimo ze bylam
    40 dni bez miesiaczki . 24 sierpnia poszlam
    Do ginekologa znow i dal
    Mi tabletki na wywolanie okresu i od razu jak dostane mam brac clomifen( mieszkam w de niewiem jaki odpowiednik polski jest) poniewaz ja niemam owulacji. I w 13 dniu cyklu mam przyksc sprawdzi czy sa pecherzyki
    I da mi zastrzyk na pekniecie.Robilam sobie testy bo mialam
    Ich spory zapas. Wiec jak lekarz dal
    Mi na wywolanie tabletki to zeby sparzdzic czy napewno mam
    Owulke kupilam test owulacyjne te z roska a do twgo monitor plodnosci z clear blue i czekam se na miesiaczke . Testy ciazowe byly neagtywne i
    tu nagle wstaje sobie 2
    Wrzesnia i zrobilam test i co 2 kreski. Wiec zrobilam kolejnych 6 testow w tym clear blue z tygodniami . I wyszlo 1-2 tyg . Bylo to 65 dzien cyklu. Dzis jest 69 dzien cyklu.2 wrzesnia zaaraz po testach pojechalam
    Do lekarza i mowil
    Ze co ze prawdopodbnie ciaza ale za wczesnie mam przyjsc 9.09
    W srode i wtedy cos powinien widziec. A dodam ze lekarz bardzo
    Starej daty i moiwl mi ze seks tylko od 9
    Dnia cyklu bo pozniej jest za pozno i jak
    Sie 12 wspolzyje to nic nieda. A woec ja w sierpniu zupelnie odpuscilam test owulacyjne. Bo wiedzialm ze niema szans. Czekalam na nowy cykl
    Po tabletkach. Do tego pzrez caly sierpien spalam z mezem 4 razy bo caly czas w delegacjach byl. Zastanwia mnie jedno test pokazal 1-2 tyg a ja niespalam z mezem ponad 2 tyg .😂😂😂wiec cos chyba zle pokazuje. Dodam
    Wam
    Dziewczyny ze niemialam zasnych cieni cienia nic. Od razu porzadne kreski i cyfrowy tez wyszedl . Takze trzymam kciuki za was dziewczyny i naprwde lekarzom niemozna do konca wierzyc .
    Test się nie pomylił, te cyfrowe pokazują tydzień ciąży ale licząc od zagnieżdżenia 😉 więc 1-2 pasuje idealnie 🙂
    Gratulacje I spokojnej ciąży

    ckaigzu34628i45b.png
    21.10.2021 10dpo pozytywny test 😍😍😍
    26.04.2021 ❤ przestalo bić 8t6d 👼💔
    02.04.2021 beta pozytywna a😍
    Od 05.2019 starania o rodzenstwo
    9.10.2018 Benio jest już z nami 👨‍👩‍👦😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam po USG?

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • Madzia🥰 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 11 września 2021, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    I jak tam po USG?
    Kolejna wizyta ba czwartek. Bi jeszcze mloda ciaza i lekarz mowil , ze musi zibaczyc zarodek . Wtedy stwierdza ze napewno ciaza. Testy sa ciemniejsze juz ok kreski kontrolnej . Cyfrowy pokazuje 2-3 woec chyba jest dobrze . Teraz ponic lekarz powinien widziec zarodek. Tu u nas w de ciezko zeby zrobili bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2021, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Ciebie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ