X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZA WIZYTA
Odpowiedz

PIERWSZA WIZYTA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM AŻ WSTYD SIE PRZYZNAĆ ALE W CZWARTEK IDE PIERWSZY RAZ DO GINEKOLOGA JUŻ 2 MIESIAC STARAMY SIE Z MĘŻEM O DZIDZIE I NIC...
    DO GINEKOLOGA NIE CHODZIŁAM BO UWAŻAŁAM ŻE NIE MA TAKIEJ POTRZEBY ORAZ BARDZO SIE BAŁAM ŻE MOŻE MI WYKRYĆ COŚ STRASZNEGO...
    nO I NIESTETY STAŁO SIĘ BO PO DNIACH PŁODNYCH STRASZNIE ZACZEŁY MNIE KŁUĆ JAJNIKI A ZWŁASZCZA LEWY NIE WIECIE CO TO MOŻE OZNACZAĆ??
    POMOCY...? MÓJ STRACH MNIE PRZERASTA NIE WIM CO MAM ZROBIĆ A WSTYD MI KOMUŚ POWIEDZIEĆ :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 00:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie musi być nic groźnego, często przy dniach płodnych występuje kłucie, mi się tez to zdarzało ale nie budziło to mojego niepokoju, ale zawsze trzeba to sprawdzić, tak czy siak musisz sie wybrać do lekarza, nie ominie cie to . wybierz poleconego i poprostu powiedz o swoim problemie i że sie staracie o dziecko, da ci skierowanie na badania podstawowe, ważne przy planowaniu dziecko,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie byłam jestem super zadowolona okazała się że to nic strasznego tak jak pisałaś wiec jestem całkowicie zdrowa możemy sie starać :)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to świetnie trafiłaś, cieszę sie że wizyta nie była straszna i że jesteś zdrowa, więc do dzieła

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze że trafiłaś do kompetentnego lekarza który ma fajne podejście, bo czasami można kiepsko trafić :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ