Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Kamaaaaa Koleżanka
    Postów: 61 7

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jakaś dziwna ta 🐒 coś mi się rozregulowalo w 21 dniu cyklu dostałam plamien brązowych ledwo na wkladce było widać, w 23 dniu cyklu w czasie przytulania troszkę brązowego sluzy/ krwi. Okres dostałam w piątek ok 12 czyli w 26 dniu cyklu lekkie plemienia i ból brzucha, sobota krwawienie też lekkie takie że jakbym zebrała z całego dnia to nie wiem czy pokrylo 2 podpaski, wczoraj niedzielę brazowe plamienie dziś cisza ani deczka krwi. Dziwny ten mój okres. Zawsze zwijalam sie z bolu podczas 🐒 teraz zarzylam 1 nospe i 1 paracetamol.Hormony mam uregulowane.

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 15 listopada 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamaaaaa wrote:
    U mnie też jakaś dziwna ta 🐒 coś mi się rozregulowalo w 21 dniu cyklu dostałam plamien brązowych ledwo na wkladce było widać, w 23 dniu cyklu w czasie przytulania troszkę brązowego sluzy/ krwi. Okres dostałam w piątek ok 12 czyli w 26 dniu cyklu lekkie plemienia i ból brzucha, sobota krwawienie też lekkie takie że jakbym zebrała z całego dnia to nie wiem czy pokrylo 2 podpaski, wczoraj niedzielę brazowe plamienie dziś cisza ani deczka krwi. Dziwny ten mój okres. Zawsze zwijalam sie z bolu podczas 🐒 teraz zarzylam 1 nospe i 1 paracetamol.Hormony mam uregulowane.

    Zatestuj, powinno być już w 100% pewne trzymam kciuki ☺️

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jutro rano robię test, choć powiem Wam, że jest tak późna godzina i mam ochotę już zrobić, ale poczekam na rana. Ale myślę, że gdybym była w ciąży, to ten okres może by inaczej wyglądał, jednak skrzepy miałam, ale tak krótkiego nie miałam i dziwne że właśnie ani bólu piersi nie było, 2 dni zawsze się zwijam z bólu, a tu jeden tylko dzień, że byłam na tabletkach bo nie dawałam rady.

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Ja to jutro rano robię test, choć powiem Wam, że jest tak późna godzina i mam ochotę już zrobić, ale poczekam na rana. Ale myślę, że gdybym była w ciąży, to ten okres może by inaczej wyglądał, jednak skrzepy miałam, ale tak krótkiego nie miałam i dziwne że właśnie ani bólu piersi nie było, 2 dni zawsze się zwijam z bólu, a tu jeden tylko dzień, że byłam na tabletkach bo nie dawałam rady.

    Mówią, że jeśli jest inaczej niż zawsze, to jest dobrze. Czekamy na wynik, oby faktycznie było dobrze ☺️ dobranoc

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony. Niestety brak drugiej kreski. No nic, będzie dobrze 😌

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Test zrobiony. Niestety brak drugiej kreski. No nic, będzie dobrze 😌

    Pewnie, że tak ☺️ udanego cyklu zatem ☺️ nie ma co się łamać u nas starania już 6 miesięcy w międzyczasie biochemiczna i podejrzenie pozamacicznej (na szczęście nie było)

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wstawić Wam zdjęcie testu bo ja tu widzę cień cienia jak i moja koleżanka, ale nie wiem jak to zrobić 😔

  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/qY3DVd0

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    https://ibb.co/qY3DVd0
    Faktycznie, powtórz za parę dni :D oby ciemniała 😍

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp wrote:
    Faktycznie, powtórz za parę dni :D oby ciemniała 😍

    Czy Ty też to widzisz czy ja po prostu mam omamy ? Jestem jakoś dziwnie przerażona.

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix ja przepraszam… ale moim zdaniem to ta fabryczna, bo jest szara. Musi być lekko różowa. Jeszcze wieczorkiem powtórz, ale jakimś innym testem, bo serio pinki się najpóźniej wybarwiają, dlatego mało dziewczyn je poleca TERAZ. Bo pół roku temu facelle były najlepsze, a teraz na każdym jest fabryczna kreska… może clearblue uda Ci się dostać?

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Czy Ty też to widzisz czy ja po prostu mam omamy ? Jestem jakoś dziwnie przerażona.

    Widzę, powtórz za parę dni ☺️ ja przeczuwam @ nic mnie nie boli 11 dpo różowe plamienie delikatnie chyba już nic z tego

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Karcix ja przepraszam… ale moim zdaniem to ta fabryczna, bo jest szara. Musi być lekko różowa. Jeszcze wieczorkiem powtórz, ale jakimś innym testem, bo serio pinki się najpóźniej wybarwiają, dlatego mało dziewczyn je poleca TERAZ. Bo pół roku temu facelle były najlepsze, a teraz na każdym jest fabryczna kreska… może clearblue uda Ci się dostać?
    Niestety u Nas nie dostanę tego. Taka wiocha zabita dechami. A jakiś inny test który może wyjść ok ?

    Kraszixp ja nie wiem. Kurcze boje się. Zaczynam panikować.

  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp wrote:
    Widzę, powtórz za parę dni ☺️ ja przeczuwam @ nic mnie nie boli 11 dpo różowe plamienie delikatnie chyba już nic z tego
    Zrobisz może teraz test ? Albo betę ?

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Zrobisz może teraz test ? Albo betę ?

    Myślę, że warto powtórzyć jakimś innym testem, ja poczekam, na betę nawet nie idę zły czas, dużo nerwów sprzedaż mieszkania, kupno domu, więc środki potrzebne jak najwięcej... Zrobię test

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i spadek tempki z 37.4 na 36.8 chyba nic z tego

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę dziś wieczorem bo tak będę miała test. Ale wychodzi na to że jestem 2 tygodnie po zapłodnieniu a ja poprzednim razem test wyszedł jeszcze blady 3 tygodnie po zapłodnieniu

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie chce iść na betę. Chciałam się umówić na wizytę u ginekologa ale oczywiście brak terminów.

  • Karcix Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp wrote:
    Widzę, powtórz za parę dni ☺️ ja przeczuwam @ nic mnie nie boli 11 dpo różowe plamienie delikatnie chyba już nic z tego
    A może to plamienie to implantacyjne ? Czy jak to się tam pisze 🙈

    Kraszixp lubi tę wiadomość

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcix wrote:
    Powtórzę dziś wieczorem bo tak będę miała test. Ale wychodzi na to że jestem 2 tygodnie po zapłodnieniu a ja poprzednim razem test wyszedł jeszcze blady 3 tygodnie po zapłodnieniu

    Może poczekaj do rana, testy potrafią nie wyczuć bety nawet jeśli z krwi jest wynik 40

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
‹‹ 1073 1074 1075 1076 1077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ