X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwszy cykl z Clo i Duphaston. Nie wiem co myśleć
Odpowiedz

Pierwszy cykl z Clo i Duphaston. Nie wiem co myśleć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolka90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi.
    To pierwszy cykl w którym owulacja była wspomagana Clostilbegyt, ponieważ wcześniej pęcherzyki nie osiągały odpowiednich rozmiarów. Zwykle cykle mam 25-26 dniowe a owulacja przypada 11-12 dc. Po monitoringu okazało się że owulacja wystąpiła i od 21 do 26 dc miałam brać po 1 tab. Duphaston.
    Okres powinnam dostać 4 dni temu ale mam tylko od 2 dni momentami bardzo delikatnie zaróżowiony śluz. Temperatura nadal podwyzszona a testy z moczu wychodzą negatywnie.
    Macie może podobne doświadczenia? Proszę o jakąkolwiek pomoc bo zaczynam wariować

  • Maryśka :) Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co? A miałaś zrobione jakieś porządne badania? Bo mi pierwszy lekarz zrobił tak, że jedne badania hormonalne z krwi i później od razu Bromergon, Clo itd... ok, miałam jajeczkowanie. Ale co z tego jak nic nie zapładniało? Okazało się, że po Clo miałam nadmiar tych jajeczek i później miałam przez to problemy. A poza tyym to nie miałam po tych lekach w ogóle ochoty na seks. Takie wymuszane to było. Nie wiem czy też tak masz, czy tylko na mnie tak to działa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak brałaś duphaston to parę dni odczekasz zanim dostaniesz @
    W którym dniu miałaś owulację i który masz teraz dzień cyklu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ