X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pink test po dwóch godzinach
Odpowiedz

Pink test po dwóch godzinach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majastass Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 kwietnia, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie. Zrobiłam dziś Pink test popołudniu. Dziś 25 dc przy 28-31 dniowych. Na początku nic nie było widać a po dwóch godzinach coś skusiło i pokazała się gołym okiem widoczna kreska. Czy któraś z was tak miała i była ciąża lub jej brak? Tak wiem nie powinno się patrzeć na testy po czasie podanym w ulotce

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 384 284

    Wysłany: 8 kwietnia, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej powtórzyć z rana. Widziałam tu na forum, że po takich testach jedne były w ciąży inne nie. To jest 50/50.

    Trzymam kciuki 🤞

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 502 410

    Wysłany: 9 kwietnia, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam sytuację, że po bardzo długim czasie spojrzałam na test ciążowy, który leżał w koszu na śmieci. Oczywiście był dodatni ale w ciąży nie byłam. Naprawdę nie ma sensu sprawdzać po terminie.

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 65 70

    Wysłany: 9 kwietnia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ufam pink testom. Już drugi cykl pokazują mi cienie o dziwo o czasie a ciąży brak

  • Majastass Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj też kreska na pinku grubo po czasie, robiony po południu. Za to zrobiłam z ciekawości owulacyjny test i wyszła testowa kreska aż fioletowa 😶

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ