X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • majeczka199 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. 23 stycznia mialam ostatnia miesiaczke. trwala 4 dni. cykle mam 28-29 dniowe regularne. 8 i 9 dc wspolzylam bez zabezpieczenia. 14 dc zaczelam plamic podejrzewam ze byla to owulacja. niestety plamienie trwa juz 7 dzien. dodatkowo od kilku dni bola mnie jajniki i bol promieniuje az na plecy. w nocy mam silne bole jajnikow takie ze az sie ruszyc nie moge. bola rowniez piersi.dodam ze od kilku dni mam 37 stopni temperature mierzona pod pacha. jaka moze byc tego przyczyna? czy jest mozliwa ciaza?

    majeczka199
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam i lekarz po badaniu stwierdził torbiel bardzo duża dostałam leki i @ przyszła a w kolejnym cyklu już było ok. Wiem jedno musisz iść do lekarza. Może być torbiel, ciaza, infekcja, i masa innych przyczyn.

  • melody Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nie będę zakładała nowego tematu, bo ten nadaje się do mojego problemu. Od kilku miesiecy staramy si e o dziecko..powiem szczerze, że do tego czasu miałam regularne cykle i za każdym razem wiedziałam kiedy wystepuje owulacja...Problem nastąpił wtedy kiedy w końcu zdecydowaliśmy się , że czas do roboty i tu właśnie zaczęły sie schody.., na dzień dobry pierwszy cykl starań trwał a 45 dni! myślałam, że to jednorazowo, ale niestety się pomyliłam dodatkowo już nie wiedziałam kiedy mam TE dni...zawsze bolaly mnie jajniki i podbrzusze co stanowilo owulacje...a teraz nic.....14 lutego znowu pojawiły się takie bóle, ale obserwując ostatnie kilka cykli stwierdziłam, ze to chyba za wcześnie . Kupiłam sobie testy owulacjyje i użyłam je w dniach prawdopodobnych do wystąpienia owulacji, jednak wszystkie wyszły negatywne ;/ W obecnej chwili mam taki różowy śluz który wystepuje od wczoraj i nie jest taki ciągły tylko pojawia sie co kilka godzin, do tego brązowe plamienie...Dodam, że czuje sie jak na @ ale nie wiem jak to potraktować, ponieważ gdyby faktycznie na dniach miła pojawić się ten @ to wychodzi na to, że dokladnie w dzien owulacji mogło dojść do zapłodnienia...Ginekolog powiedziala mi, zebym przyszła za pół roku...także nie wiem, moze cos mi doradzicie, a może miałyście coś podobnego

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ