X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 14 września 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn które są mamami albo były w ciąży. Jestem 12 dpo od wczoraj mam plamienie które wygląda jak śluz w kolorze kawy z mlekiem i jednorazowo na papierze były takie plamki krwi, jakby krwinki czerwone. Nie ma tego śluzu dużo. A moje pytanie jest takie czy któraś z was miała coś takiego a potem okazało się,że jest w ciąży? Bo nie wiem czy to implantacja czy okres się tak nie typowo zaczyna.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 14 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam,że biorę luteinę a w 11dpo wyszedł negatyw.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ