X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie 12 dni po owulacji
Odpowiedz

plamienie 12 dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klavista Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 września 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka jest szansa że to plamienie implantacyjne a nie wczesniejszy okres?

  • klavista Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 września 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dopisalam szczegolow... jestem po clo i po monitoringu cyklu. Dzis jest 12 dzien od owulacji i na papierze jest trochę krwi... biegam od rana bo mam wrażenie ze ze mnie leci i jak naeazie to tylko trzy razy bylo od rana w tym raz w miare sporo po spacerze... Okres powinien byc w piątek a tu taka niespodzianka... a liczylam na ten cykl bardzo....

  • kolo Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 2 października 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klavista mam podobnie, jedyna rada to poczekać cierpliwie, czy to przypadkiem okres się nie rozkreca .... daj znac jak to u ciebie wygląda

    pozdrawiam i trzymam kciuki

    kolo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ