X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PLAMIENIE I KŁUCIE- OKRES CZY IMPLANTACJA?
Odpowiedz

PLAMIENIE I KŁUCIE- OKRES CZY IMPLANTACJA?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mailinka Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 27 lutego 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Pierwszy raz od dawna odczuwam od jakiegoś tygodnia bardzo dziwne bóle w jajniku - głównie prawym. Takie jakby przytłumione kłucie.. Wczoraj były wyjątkowo silne i ciężko było mi się skupić na pracy, bo miałam dziwne wrażenie, że coś się we mnie dziwnego dzieje... Dziś jestem w 31dc i pojawiło mi się lekkie brązowe plamienie, które pojawia się tylko po sikaniu na papierze. w 17dc miałam owulację. Zastanawiam się co się ze mną dzieje? Czy to nachodzi @ czy może to objawy implantacji zarodka? Kiedy powinnam zrobić test ciążowy?

    mailinka
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy możesz zrobić już dziś, 14 dpo powinien już być pozytywny. Plamienie implantacyjne z tego co się orientuje występuje wcześniej. Mi to wygląda na nadchodzącą @, ale kto to wie. Zrób test.

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj znać jak tam się sprawy mają, kochana! :)

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ