Forum W oczekiwaniu na testowanie PLAMIENIE I KŁUCIE- OKRES CZY IMPLANTACJA?
Odpowiedz

PLAMIENIE I KŁUCIE- OKRES CZY IMPLANTACJA?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mailinka Debiutantka

Wysłany: 27 lutego 2014, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Pierwszy raz od dawna odczuwam od jakiegoś tygodnia bardzo dziwne bóle w jajniku - głównie prawym. Takie jakby przytłumione kłucie.. Wczoraj były wyjątkowo silne i ciężko było mi się skupić na pracy, bo miałam dziwne wrażenie, że coś się we mnie dziwnego dzieje... Dziś jestem w 31dc i pojawiło mi się lekkie brązowe plamienie, które pojawia się tylko po sikaniu na papierze. w 17dc miałam owulację. Zastanawiam się co się ze mną dzieje? Czy to nachodzi @ czy może to objawy implantacji zarodka? Kiedy powinnam zrobić test ciążowy?

mailinka
  • sponge Znajoma

Wysłany: 28 lutego 2014, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy możesz zrobić już dziś, 14 dpo powinien już być pozytywny. Plamienie implantacyjne z tego co się orientuje występuje wcześniej. Mi to wygląda na nadchodzącą @, ale kto to wie. Zrób test.

• Anhe Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2014, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj znać jak tam się sprawy mają, kochana! :)

Trzymam kciuki za nas wszystkie!

526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego