X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie plus test
Odpowiedz

Plamienie plus test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna03 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 1 marca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Z mężem staramy się o dziecko. Od poniedziałku pojawiło się dziwne plamienie,zabarwienia brązowego, ale jest bardzo delikatne i pojawia się czasem przy korzystaniu z toalety. Okres spóźnia mi się drugi dzień. Dziś test wyszedł negatywny. Pojawiła się bolesność piersi. Już nie wiem co robić,dodam że mieszkam za granicą i tu są trochę inne 'zasady'.. Mam w planach powtórzyć test,może kupie jakieś inne. A jak nie to odezwę się do lekarza. Ale głowa jest pełna myśli..

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 502 410

    Wysłany: 1 marca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtarzaj testy, jeśli HCG nie możesz zrobić, albo okres się spóźni , powodzenia

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • olsza95 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 marca, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak sytuacja? U mnie podobnie 🙁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ