X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie po owulacji,pomocy.
Odpowiedz

Plamienie po owulacji,pomocy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzia04071990 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lipca 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam nieregularne miesiaczki. Ostatni cykl trwal 46 dni. Miesiaczka byla od 26.06 do 4.07. Robilam testy owulacyjne od 14dc do 22dc byly negatywne, 23dc i 24dc byly pozytywne,a w 25dc pozytywny byl tylko rano pozniej juz negatywne. Od 26dc mam bole podbrzusza jak na okres. Dodatkowo mialam rozowy sluz z zylkami krwi,ktory minal na wieczor. Jednak w 27dc zauwazylam ponownie zylki krwi w sluzie,podczas badania szyjki. Szyjke mam uniesiona i "chyba" otwarta. Mam wrazenie,ze jest ona caly czas otwarta🙈 23,24i 25dc wspolzylam z mezem. Co moze byc powodem tego plamienia? Czy po owulacji jest to normalne? Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 11:46

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3664 3409

    Wysłany: 26 lutego 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz podbarwiony jasną krwią w okresie okołoowulacyjnym nie oznacza nic innego jak właśnie owulację. Pęknął pęcherzyk Graafa i trochę krwi wraz z komórką dostało się jajowodu stąd te plamienie.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ