X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie w 6 tygodniu
Odpowiedz

Plamienie w 6 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudzka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 listopada 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Forumowiczki :)
    W marcu poroniłam w 7 tygodniu ciąży, lekarz powiedział, że to normalne, zdarza się i mamy starać się ponownie.
    W październiku dowiedziałam się, że się udało. Jestem w ciąży.
    Dzisiaj zauważyłam lekkie, brunatne plamienie i mam dziwne odczucie, jak przed okresem. Lekarz przepisał duphaston.
    Wizytę mam dopiero w środę.
    Obawiam się, że z kolejnej ciąży nic nie wyjdzie...

    Wrzesień 2020 - rozpoczęcie starań
    Marzec 2021 - poronienie 7t
    Listopad 2021 - ?
  • Jc94 Autorytet
    Postów: 450 262

    Wysłany: 2 listopada 2021, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja delikatnie tez plamiłam. Cały czas sprawdzam betę I progesteron. Niestety u mnie bardzo niski i beta zaczęła nieprawidlowo przyrastać. Plamień juz nie ma. W sumie były tylko przez kilka godzin.
    Jedna ginekolog to olala a druga wypisała mi tonę leków i walczymy. W piątek będzie usg.

    Moze sprawdz czy beta ci ladnie rosnie plus ten progesteron.

    👱‍♀️ 94
    ❌ AMH 51,19 pmol/l ❌PCOS ❌LH/FSH 1.9

    🧔 92
    ❌ Teratozoospermia (2%) -> 1%

    💛 Początek starań -> maj 2021
    😔 Wrzesień 2021 - cykl bezowulacyjny, torbiel na jajniku
    🥳 Październik 2021 - ⏸️
    💔 Listopad - 18.11 - puste jajo - 27.11 - poronienie
    😔 Styczeń 2022 - 14.01.22 - torbiel na prawym jajniku
    💛Luty 2022 - wracamy do starań 💛
    ⏸️ 21.03.22 ⏸️
    🍀02.04.22 - beta HCG 13096,46 🍀
    p19u43r8e3z63ea2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ