X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie pochwa kobiety.
Odpowiedz

pochwa kobiety.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mloda_mezatka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, pisze z dość nietypowym objawem. Od 3 tygodni zauważyłam u siebie jak by to określić "ciasna pochwe". Również zauważył to mój mąż. Czy może być to oznaka ciąży. Nigdy tak wcześniej nie miałam. Pozdrawiam

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Młoda_Mężatka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak na początku ciąży.

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam ciasną pochwę chociaż jeszcze nie testowałam w poniedziałek idę na betę bo testy ciążowe pokazują mi I krechę :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Pati91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciała bym powrócić do tematu. Otóż staramy się z chłopakiem o dziecko i obliczamy dni płodne. Lecz w trakcie tych, które były teraz niestety moja pochwa była bardzo ciasna... Dodatkowo od kilku dni strasznie brudze bieliznę śluzem.
    Jest szansa na ciąże?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ile Ty masz lat?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ