X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Podwyższona temperatura od ostatniej owulacji
Odpowiedz

Podwyższona temperatura od ostatniej owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgulalkA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie,mamy i przyszłe mamy :)
    Jestem tu zupełnie nowiutka.Ale do rzeczy
    Moja ostatnia owulacje miałam 2 sierpnia i od tego czasu moja temperatura była i jest cały czas podwyższona.4 i 9 sierpnia miałam z mężem przytulanki.Do czego zmierzam a nóż do tego że zrobiłam 5 testów ciążowych z czego 3 wyszly pozytywne.
    1 negatywny
    2 bardzo slabo widoczna linia, niteczka(po skonczonym krwawieniu ktore uznalam jako miesiaczke)
    3.druga linia słabo widoczna ale sie pokazała
    4. elektroniczny negatywny zrobiony wieczorem
    5.druga linia czerwona grubosci nitki

    Troszke zglupialam i wariuje do tej pory choc aktualizujac kalendarz ciazy to wychodziloby ze dzisiaj jest dopiero 2 tydzien i 5 dzien.Czyli jeszcze do miesiaczki troche czasu mi zostalo.
    Bylam u lekarza ktory powiedzial ze poki co na usg dopochwowym nic nie widac.Nie zalecil nic mimo iz mowilam mu o pozytywnych testach.Sama dla siebie biore od dluzszego czasu kwas foliowy.No i teraz pytanie czy któraś z was miala podobna sytuacje.Robiac testy przed terminem spodziewanej miesiaczki.Czy utrzymujaca sie temperatura przez caly poprzedni cykl do dzisiaj to to juz to? Martwie sie bo mam ciezka prace pracuje jako opiekunka osob starszych za granica a nie chcialabym jezeli cos sie zagniezdzilo odeszlo z terminem nastepnej miesiaczki, ktora mam nadzieje nie przyjdzie.Jak sie uda wstawie zdjecia.

    ... do przodu ide nie patrząc w tył ...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ