X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomoc dla kumpeli! W domu czeka synek!!! Prosimy...
Odpowiedz

Pomoc dla kumpeli! W domu czeka synek!!! Prosimy...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy!!
    Przepraszam za temat, ale nie mam wyjścia...

    Dobra kumpela jeszcze ze szkoły potrzebuje pomocy!!!
    Powikłania po cesarce, zapadła w śpiączkę 2 miechy temu, teraz jest przenoszona do fundacji i potrzeba kasy!!!
    Musi się obudzić! Całe życie miała pod górkę! W wieku 8 lat byłam na pogrzebie jej babci, potem mamy!
    Kilka razy poroniła, to było wyczekiwane maleństwo...
    Ignaś czeka na Mamę! Dopiero po 1,5 miesiąca został "oddany" Tacie!!!! Bo nie mieli ślubu...
    Potrzeba ponad 1,5 tysiąca miesięcznie...wpłaćcie chociaż 10zł....
    Albo roześlijcie dalej...

    http://express.bydgoski.pl/318905,Natalia-Kryszak-zaraz-po-porodzie-zapadla-w-spiaczke-Szansa-dla-niej-jest-leczenie-w-Fundacji-Swiatlo.html

    Natalia ma swoje subkonto, na które można przekazywać pieniądze: Fundacja „Światło”, ul. Grunwaldzka 64, 87-100 Toruń,
    PEKAO 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 z dopiskiem „na leczenie Natalii Kryszak”.

    Morwa, Magie85 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomogłam, czasami niewiele dla nas może oznaczać dla kogoś bardzo dużo, tak bardzo bym chciała żeby Ignaś mógł poznać głos i dotyk swojej mamy i żeby ona mogła się nim cieszyć i prowadzić go przez życie.
    Wychodzi, że jeden dzień pobytu na oddziale fundacji to koszt ok 50 zł..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 22:44

    Morwa, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 27 września 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    Tak, ok. 50zl. To i tak nie jest duzo za opiekę, "jedzenie", leki, rehabilitację...
    No ale jak ktos nie ma pieniążków...oni pochodzą z biednych rodzin, bez rodziców, nikt im nie pomoże...dostali stary dom po babci i to pozwoliło poczuć im sie troche pewniej i po raz kolejny postarać o dzidzię...tak bardzo jej pragnęli...
    Najszczęśliwszy dzien w życiu stał sie dniem największej tragedii.....:(

    I poki co nie wiadomo ile ta rehabilitacja moze potrwać...2-3 miesiące, moze rok, moze dluzej...

    Morwa lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:31

    martika, Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • Okruch Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 2 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam. Drobiazg, ale zawsze... Jestem mamą po dwóch cc, jeśli zajdę w ciążę, to też czeka mnie cesarskie cięcie.
    Mocno wierzę w to, że Natalia się obudzi.

    martika, Iwka, rah lubią tę wiadomość

    a57ebcb3fafd52f96ed4c67321522888.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 5 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah napisz nam proszę jak przebiega rehabilitacja, czy są jakieś postępy i jak się trzyma mąż i synek jak będziesz wiedziała.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Rah napisz nam proszę jak przebiega rehabilitacja, czy są jakieś postępy i jak się trzyma mąż i synek jak będziesz wiedziała.
    Już poprosiłam rah aby nas tu informowała :)

    martika lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem! :) Przepraszam, ale nie zaglądam tak często.
    Bardzo się cieszę, że temat żyje!

    Natalię dopiero 30.09 przewieźli ze szpitala, więc niestety minęło za mało czasu...Póki co nic się nie zmienia, zaczynają jakąś rehabilitację, sugerują siedzenie z małym przy niej. No ale z drugiej strony taki niemowlak też nie może wiecznie "w biegu" być.

    "Mąż" nic nie mówi, no bo co zrobić...czeka go udowadnianie ojcostwa, sąd, testy DNA. Razem z siostrą Natalii kontaktują się z mediami. A to jakiś program wyemitują, ostatnio w Newsweeku pisali...

    Trzeba być dobrej myśli, ale stan Natalii jest taki, że z pewnością parę miesięcy tam spędzi...o ile nie lat...

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak finansowo? Mam nadzieję, że ludzie pomagają i będzie kasa dla Natalii na pobyt na oddziale. Nie ma nic silniejszego niż miłość matki do dziecka więc terapia z obecnością maluszka to dobry pomysł.

    Ach, faktycznie z rozmachu napisałam "mąż" a przecież oni bez ślubu i stąd tez problemy, eh...
    A czemu testy DNA nie były zrobione natychmiast żeby dziecko mogło szybciej wyjść ze szpitala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 14:03

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz,a le jedyne co mi przychodzi do głowy to odpowiedź "bo to Polska..." :(

    Gdzieś pod jakimś artykułem czytałam już obelgi w stronę Natalii, że tylko kasę chcą wyciągnąć, że to na pewno nie jego dziecko itd...Panie się przepychały, że wiedzą najlepiej i że zawsze przed porodem są podawane dane ojca...Widocznie coś poszło nie tak...
    Jak nie jedna rzecz w ich życiu...
    A w ich sytuacji "mąż" był wpisany tylko jako osoba upoważniona do otrzymania informacji na temat zdrowia...Nie został nawet poinformowany, że coś się stało, że dziecko się urodziło, że Natalię zabierają gdzie indziej...
    Dziecko było w innym szpitalu, Natalia w innym. W innych miastach...
    Gdy przyszedł po dziecko, dowiedział się że go nie otrzyma, bo nie wiadomo kto jest ojcem i że muszą mieć jakieś potwierdzenie np. sądowe...no to on w te pędy do sądu...a tam procedury trwają...więc dostał dziecko jako opiekun tymczasowy. I to po kontrolach "sił wyższych", czy aby ma warunki w domu...
    Badanie ojcowstwa to był koszt ok. 1200 zł, do celów sądowych (pewnie odpowiednio opisane czy co), to ponad 2 tysiące...

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 14 października 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://nowosci.com.pl/320160,Stan-Natalii-Kryszak-na-razie-sie-nie-poprawil-Bliscy-mlodej-matki-sa-jednak-pelni-nadziei.html#.VD1XNF_q6iw.facebook

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Magie85 Nowa
    Postów: 5 11

    Wysłany: 23 października 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dorzuciłam. Będę trzymała kciuki. Współczuje rodzinie i przyjaciołom. Powodzenia !!!

    martika lubi tę wiadomość

    Magie85
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 października 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla przypomnienia :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 24 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja pomogłam :)

    martika lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za wszelką pomoc. Niestety Natalia wczoraj zmarła.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero tu dotarłam :(
    Boże serce mi pękło :(
    Niewyborażalna tragedia, nawet nie wiem co napisać.
    Po prostu bardzo mocno przytulę mojego niemęża jak przyjdzie z pracy.

    rah lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ