X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monber Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lipca 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem tu nowa, to zaledwie mój 2 cykl starania o dzidzie. Mam wrażenie, że im bardziej chce, tym bardziej nie wychodzi...
    Mierze codziennie rano (o stałej porze) temperaturę i jak patrze na wykres to wydaje mi się, że ona stoi w miejscu, nie wiem co to znaczy. Czy mam cykl bezowulacyjny ? Czy może coś z hormonami? Dodam tylko, że cały czas po owu boli mnie podbrzusze. Poradzie mi coś proszę :)
    Z góry dziękuję!


    d80d22f4644c5e79272a75a8d60fb9fc.png
  • Iza79 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    ja również jestem tu nowa czy ktoś mógłby zerknąć na mój wykres i wypowiedzieć się poproszę.
    pozdrawiam
    [img]http:[/img]

  • Staraczka3 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mam pytanie, czy możliwe, aby już 5 dpo mieć ból w podbrzuszu z tytułu ciązy ? boli mnie podbrzusze i krzyże, a wybieram sie na morsowanie i nie wiem, czy mogę :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2013, 13:09

    staraczka3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ