X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaKr Debiutantka

Wysłany: 9 lutego 2017, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, było to w okolicach dni płodnych ale nie jestem pewna czy to był plodny. Po 7 dniach dostałam dziwnego plamienia, które trwalo 2 dni obficie(ale nie az tak jak podczas @) a pozniej mysle ze okolo 1.5 dnia tak delikatnie kilka kropli. Krew była ciemna bez skrzepów. Od tamtego czasu miewam bóle mieśni i mam bardzo dużo białego śluzu. 21 dni po mozliwym zaplodnieniu robiłam dwa testy i były negatywne. Czy jest szansa ze jestem w ciąży? Jezeli tamto krwawienie bylo okresem (w co watpie bo zawsze mialam regularne @) to juz kilka dni temu powinnam znow miec @

• justa. Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2017, 00:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem po 21 dniach gdybyś była w ciąży test powinien wyjść pozytywny, nawet ten mniej czuły. Jeśli jednak masz wątpliwość zrób w najbliższym laboratorium badanie beta hcg.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 00:12

ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ