X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaKr Debiutantka
    Postów: 10 24

    Wysłany: 9 lutego 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, było to w okolicach dni płodnych ale nie jestem pewna czy to był plodny. Po 7 dniach dostałam dziwnego plamienia, które trwalo 2 dni obficie(ale nie az tak jak podczas @) a pozniej mysle ze okolo 1.5 dnia tak delikatnie kilka kropli. Krew była ciemna bez skrzepów. Od tamtego czasu miewam bóle mieśni i mam bardzo dużo białego śluzu. 21 dni po mozliwym zaplodnieniu robiłam dwa testy i były negatywne. Czy jest szansa ze jestem w ciąży? Jezeli tamto krwawienie bylo okresem (w co watpie bo zawsze mialam regularne @) to juz kilka dni temu powinnam znow miec @

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 10 lutego 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem po 21 dniach gdybyś była w ciąży test powinien wyjść pozytywny, nawet ten mniej czuły. Jeśli jednak masz wątpliwość zrób w najbliższym laboratorium badanie beta hcg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 00:12

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ