X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 18 września 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czym my ci pomożemy, zdjęcia w ogóle nie widac, link do jpg nie pokaże zdjęcia.

    Natrafiłas na forum gdzie każda marzy o dwóch kreskach... A dla ciebie to była by "śmierć... " I wypisujesz że mamy ci pomóc. To że ktoś napisze ci że nic nie widzi na teście, nie oznacza że magicznym sposobem już nie będziesz w ciąży..


    A jak masz widoczne kreski na teście to i beta będzie pozytywna idź sprawdź się okaże czy zaszłas.


    Ja Ci życzę żebyś nie była w ciąży bo współczuję temu maluchowi jak się urodzi że matka wolała by śmierć niz być z nim w ciąży..

    Jeśli ci obraziłam trudno-takie moje zdania, chcesz się bzykać to licz na konsekwencje !!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 07:41

    Kittinka83, frezyjciada, Aga9090, Pati96, Inga28, szona, Beti82 lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 18 września 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzytkowniczka1999 wrote:
    Dziewczyny, błagam pomóżcie mi.
    28.08.19 uprawiałam seks i pękła nam prezerwatywa.
    dziś jest mój 34 dzień cyklu i dzień po terminie spodziewanej miesiączki. okresu brak, nic mnie nie boli, ale nie wytrzymam z nerwow.
    kupiłam dwa testy NORDTEST o czułości 10ml/u
    Moim zdaniem pozytywne.
    Dziecko to byłby dla mnie po prostu powód do śmierci w tym momencie.
    Tylko, że zastanawiam się, czy ta druga kreska to nie ta fabryczna, bo jest przezroczysta, nie różowa. Ale widzę ją. Załączam wam zdjęcia dwóch testów, jeden o 3 w nocy i drugi o 6 rano.
    Zdjęcia nieprzeswietlone i podkręcone na maksa. Do tego zdjęcie nieużywanego testu podkręcone tak, że widać fabryczne kreski.
    Błagam pomóżcie, na betę za wcześnie, a ja jestem pewna że je widzę.
    Zdjecia w linku.
    972FC7F8-8CD0-4124-AB6F-F61D8569FA80.jpeg

    6556B9C6-B32E-4333-A816-BC5421A1305F.jpeg

    419BE469-04D7-4613-B56B-9C9F24501298.jpeg

    89A0C97E-E25A-430D-97FB-3DE60F1E3301.jpeg

    Na betę nie jest za wcześnie. To już 3 tygodnie od współżycia, więc i test powinien pokazać dwie wyraźne kreski. Ale jak koleżanka wyżej, życzę abyś teraz w tej ciąży nie była. Bo i Ty będziesz nieszczęśliwa i dziecko.

    A niestety nie da się zobaczyć zdjęć, źle wkleiłaś link chyba. Spróbuj wkleić link przez zapodaj.net

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 09:34

    age.png

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ