Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie pomocy!!!!
Odpowiedz

pomocy!!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • renia825 Koleżanka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanko czy ktorejs z was wyszedl test owulacyjny pozytywny w dniu spodziewanej miesiaczki? Bo dzis tak z przypadku sobie zrobilam test owulacyjny i wyszedl pozytywny kreski bardzo ciemne a nawet testowa ciemniejsza.

20060923650122.png
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś test ciążowy?

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • renia825 Koleżanka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie ze znowu wyjdzie jedna jedyna kreska ale z drugiej strony nigdy az tak pozytywny test owulacyjny mi nie wyszedl zobacze dzis jak tez tak wyjdzie jutro zatestuje ciazowym!

20060923650122.png
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuj od razu ciążowym, przy tym ovu możesz niepotrzebnie się nakręcić, i napisz koniecznie jaki wynik. Trzymam kciuki!

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Truskaffeczka Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    renia825 wrote:
    Boje sie ze znowu wyjdzie jedna jedyna kreska ale z drugiej strony nigdy az tak pozytywny test owulacyjny mi nie wyszedl zobacze dzis jak tez tak wyjdzie jutro zatestuje ciazowym!
    Kochana i jaki wynik testu? :)

plemnik.gif
    20121110570117.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego