X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Poradźcie...
Odpowiedz

Poradźcie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mamapynka Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Koleżanki,

    chciałabym się Was poradzić. Otóż jestem w 27 dniu cyklu przy cyklach 29-30 dniowych. Staraliśmy się z mężem w 12, 14 i 16 dniu cyklu. Wczoraj fatalnie się czułam (ból głowy - mam migreny) i zrobiłam test, bo musiałam wiedzieć, co przeciwbólowego ewentualnie mogę zażyć. Niewiele się spodziewałam, a tu proszę: w dwóch testach wykonanych popołudniu pokazała się bardzo blada druga kreska. :) Dziś rano powtórzyłam i to samo - bardzo blada, ale na pewno widoczna druga kreseczka. Oczywiście powtórzę test 2 maja, czyli w dniu spodziewanej miesiączki albo pójdę na betę, ale ...
    Doradźcie. Pracuję w szkole i za 1,5 tygodnia wyjeżdżam z klasą na 3-dniową wycieczkę do Austrii. Wyjazd w założeniu bardzo intensywny, autokarem, z nocnymi przejazdami - krótko mówiąc 3 dni na nogach w biegu i 3 nieprzespane noce. Jak myślicie, czy powinnam jechać? Trochę się obawiam, bo 6 lat temu miałam poronienie w 8 tygodniu, potem urodziłam zdrowego synka, ale od 5 tygodnia przez 3 miesiące byłam na lekach podtrzymujących. Jakoś chyba muszę się wycofać z tego wyjazdu i szukać zastępstwa. Jak myślicie?

    Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie.

    samira, Matylda36 lubią tę wiadomość

    mamapynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamapynka wrote:
    Witajcie Koleżanki,

    chciałabym się Was poradzić. Otóż jestem w 27 dniu cyklu przy cyklach 29-30 dniowych. Staraliśmy się z mężem w 12, 14 i 16 dniu cyklu. Wczoraj fatalnie się czułam (ból głowy - mam migreny) i zrobiłam test, bo musiałam wiedzieć, co przeciwbólowego ewentualnie mogę zażyć. Niewiele się spodziewałam, a tu proszę: w dwóch testach wykonanych popołudniu pokazała się bardzo blada druga kreska. :) Dziś rano powtórzyłam i to samo - bardzo blada, ale na pewno widoczna druga kreseczka. Oczywiście powtórzę test 2 maja, czyli w dniu spodziewanej miesiączki albo pójdę na betę, ale ...
    Doradźcie. Pracuję w szkole i za 1,5 tygodnia wyjeżdżam z klasą na 3-dniową wycieczkę do Austrii. Wyjazd w założeniu bardzo intensywny, autokarem, z nocnymi przejazdami - krótko mówiąc 3 dni na nogach w biegu i 3 nieprzespane noce. Jak myślicie, czy powinnam jechać? Trochę się obawiam, bo 6 lat temu miałam poronienie w 8 tygodniu, potem urodziłam zdrowego synka, ale od 5 tygodnia przez 3 miesiące byłam na lekach podtrzymujących. Jakoś chyba muszę się wycofać z tego wyjazdu i szukać zastępstwa. Jak myślicie?

    Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie.

    ja bym zrezygnowała ,to wczesna ciąża i przez tak długą jazdę wytrzęsie cię mocno i może dojść do skurczy macicy i źle się skończyć ...

    tak wogóle gratuluję :D

    Matylda36 lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje oczywiście!:-)
    Moim zdaniem: ZREZYGNUJ Z WYJAZDU.

    Lepiej chuchać na zimne niż później tfu tfu żałować. Tym bardziej, że masz już jedną stratę za sobą, więc jesteś w grupie ryzyka. A po za tym dzidzia powinna być teraz najważniejsza, od samego początku.

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę wszystkiego najlepszego.

    samira lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • mamapynka Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Taką właśnie decyzję podjęłam. Wolę spokojnie przejść te najbliższe tygodnie, zwłaszcza, że jakby mnie znów, np. podczas tego wyjazdu dopadła migrena to kiepsko...
    Trzymam za Was kciuki. Pozdrawiam ciepło.

    samira lubi tę wiadomość

    mamapynka
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey mamapynka...i jak twoja ciaża??? byłas u lekarza? i na wycieczce? pozdrawiam

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 8 maja 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ja bym nie pojechała... Moja koleżanka chciała podobnie ,,nadpracować'' i poroniła w 7 tygodniu ...

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ