Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywne testy negatywna beta
Odpowiedz

Pozytywne testy negatywna beta

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BlackSky Znajoma

Wysłany: 26 września 2018, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)Jestem tutaj nowa i chciała bym opisać swoją sytuacje w nadziei, że może ktoś mi pomoże wyjaśnić:) Jestem dzień przed spodziewaną miesiączką i wczoraj robiłam test który okazał mi bladą kreskę. Dzisiaj robiłam test strumieniowy i wyszła jasna druga kreska. Byłam na Bcie HCG i wyzła z wynikiem 0,366. Zrobiłam jeszcze kolejny test po Becie i dalej jest pozytywny. Nie wiem już co mam myśleć.

• BlackSky Znajoma

Wysłany: 26 września 2018, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoże ktoś?

• golonat Ekspertka

Wysłany: 26 września 2018, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że masz felerne testy - badane jest to samo, ino badanie z krwi bardziej precyzyjne, dokładniejsze. Po jakim czasie pojawiały się kreski? Pokaż no te testy :)

• BlackSky Znajoma

Wysłany: 27 września 2018, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam 4 testy dwa z innej firmy i dwa z innej. Także nie wiem czy 4 testy mogą oszukiwać w ten sam sposób

• BlackSky Znajoma

Wysłany: 27 września 2018, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreski były widoczne odrazu. Narazie nie mam możliwości zrobić zdj :(

• Promyk89 Autorytet

Wysłany: 27 września 2018, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorz btę za 7 dni i zobaczysz

Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    atdc2n0am8cbp7q1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego