X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywne testy negatywna beta
Odpowiedz

Pozytywne testy negatywna beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BlackSky Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 26 września 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)Jestem tutaj nowa i chciała bym opisać swoją sytuacje w nadziei, że może ktoś mi pomoże wyjaśnić:) Jestem dzień przed spodziewaną miesiączką i wczoraj robiłam test który okazał mi bladą kreskę. Dzisiaj robiłam test strumieniowy i wyszła jasna druga kreska. Byłam na Bcie HCG i wyzła z wynikiem 0,366. Zrobiłam jeszcze kolejny test po Becie i dalej jest pozytywny. Nie wiem już co mam myśleć.

  • BlackSky Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 26 września 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoże ktoś?

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 26 września 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że masz felerne testy - badane jest to samo, ino badanie z krwi bardziej precyzyjne, dokładniejsze. Po jakim czasie pojawiały się kreski? Pokaż no te testy :)

  • BlackSky Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 27 września 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam 4 testy dwa z innej firmy i dwa z innej. Także nie wiem czy 4 testy mogą oszukiwać w ten sam sposób

  • BlackSky Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 27 września 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreski były widoczne odrazu. Narazie nie mam możliwości zrobić zdj :(

  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 27 września 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorz btę za 7 dni i zobaczysz

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ