X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test a beta hcg ujemna
Odpowiedz

Pozytywny test a beta hcg ujemna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , czy któraś miała tak ze wyszedł jej pozytywny test apteczny a hcg 0.1 i finalnie okazało się ze ciąża jest ? Jest to termin okresu wiec wizyta u ginekologa raczej nic nie da bo za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć

  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli beta jest ujemna to wątpię ze są jakiekolwiek szanse :( najprawdopodobniej test Cię oszukał, niestety :( jakiej firmy test robiłaś? Tylko jeden, czy więcej?

    Wklej zdjęcie testu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 21:13

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety test (facelle z rossmana ) wyrzuciłam bo poszłam ma betę wiec wyszłam z założenia ze będę się opierać na badaniu z krwi .. ale nie daje mi to spokoju bo jestem po dwóch poronieniach w tym jedno po tym jak miałam „ okres „ w terminie a później okazało się ze jestem w ciąży ale niestety poroniłam - okazało się ze mam trombofilie i muszę przyjmować zastrzyki z heparyny jak tylko zajdę w ciąże a to już prawie 3 lata od ostatniego poronienia 😏

    . Mam jeszcze jeden ale trzymam żeby zrobić jutro rano .

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewann wrote:
    Niestety test (facelle z rossmana ) wyrzuciłam bo poszłam ma betę wiec wyszłam z założenia ze będę się opierać na badaniu z krwi .. ale nie daje mi to spokoju bo jestem po dwóch poronieniach w tym jedno po tym jak miałam „ okres „ w terminie a później okazało się ze jestem w ciąży ale niestety poroniłam - okazało się ze mam trombofilie i muszę przyjmować zastrzyki z heparyny jak tylko zajdę w ciąże a to już prawie 3 lata od ostatniego poronienia 😏

    . Mam jeszcze jeden ale trzymam żeby zrobić jutro rano .

    Jestem przykładem, który potwierdza, że Facelle ostatnio kłamie. Mam to samo, co ty - też muszę od razu przyjąć heparyne, ale dziś byłam na becie (mimo krwawienia, do tej pory nie wiem czemu zrobilam ten test 🙈) i niestety negatywna. Nie pierwszy raz Facelle okazał się być oszustem. Sprawdź na innym teście, z innej firmy, ale jeśli w terminie okresu beta była ujemna to chyba bym zaczęła myśleć o nowym cyklu 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba muszę zacząć myśleć ale o in vitro niestety 😑

  • Klaudia199688 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moja ostatnia miesiączka miała być tydzień temu zamiast tego miałam jednodniowe plamienie zrobiłam 18 czerwca bete hcg ,testów nie robię bo już dużo razy mnie oszukały wynik z bety 2.30 dziś 21 czerwca zrobiłam ponownie i teraz czekam na wynik ale zastanawiam się czy jest jakaś nadzieja bo po takim czasie już powinno coś wyjść

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ