Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test owulacyjny tuż przed miesiączką a choroby tarczycy
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny tuż przed miesiączką a choroby tarczycy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Aoife Debiutantka
  Postów: 12 0

  Wysłany: 9 lipca 2017, 20:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy post na forum, mam dość niekonwencjonalne pytanie. Wyczytałam,że CZASAMI test owulacyjny może pokazywać wczesną ciążę, że taki efekt uboczny w związku z tym,że nie rozróżnia LH i HCG. Kilka dni temu (w 23 dc) zrobiłam test owu - 2 przepiękne mocne krechy. Test ciążowy kolejnego dnia negatywny. Przypuszczam,że owulacja była w 9 dc, przyspieszona po miovarianie. Teraz mam z kolei objawy jak na okres - ból piersi, ból podbrzusza, osłabienie.

  Moje pytanie w każdym razie brzmi tak - słyszałam,że choroby tarczycy (a choruję na Hashimoto od 4 lat) mogą powodować,że test owulacyjny wychodzi pozytywny w różnych dniach cyklu. Wiecie coś o tym? Czy to tyczy się tylko 2 fazy cyklu czy może też źle wskazywać owulację?

  Dzięki za odpowiedzi :*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ