Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test owulacyjny tuż przed miesiączką a choroby tarczycy
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny tuż przed miesiączką a choroby tarczycy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aoife Debiutantka

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy post na forum, mam dość niekonwencjonalne pytanie. Wyczytałam,że CZASAMI test owulacyjny może pokazywać wczesną ciążę, że taki efekt uboczny w związku z tym,że nie rozróżnia LH i HCG. Kilka dni temu (w 23 dc) zrobiłam test owu - 2 przepiękne mocne krechy. Test ciążowy kolejnego dnia negatywny. Przypuszczam,że owulacja była w 9 dc, przyspieszona po miovarianie. Teraz mam z kolei objawy jak na okres - ból piersi, ból podbrzusza, osłabienie.

Moje pytanie w każdym razie brzmi tak - słyszałam,że choroby tarczycy (a choruję na Hashimoto od 4 lat) mogą powodować,że test owulacyjny wychodzi pozytywny w różnych dniach cyklu. Wiecie coś o tym? Czy to tyczy się tylko 2 fazy cyklu czy może też źle wskazywać owulację?

Dzięki za odpowiedzi :*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego