Forum W oczekiwaniu na testowanie Pregnyl/Ovitrelle na podtrzymanie ciąży
Odpowiedz

Pregnyl/Ovitrelle na podtrzymanie ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beti82 Autorytet

Wysłany: 8 września, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc !!!
    Jestem po 2 cb od grudnia.Obie po clo .Za pierwszym razem bez pregnylu.2 cb po pregnylu.

Czy któras w Was miala zalecone przez lekarza aby pregnyl podac sobie we wczesniej ciąży ???
    Moja gin jeszcze przed 1 cb dała mi taka rozpiske ,ze w razie ciazy mam brac 6 tabletek dziennie dupka !!!!
    Acard,neoparin i co 3-4 dni pregnyl
    Tylko tak jakby od razu uprzedzila ,ze ten pregnyl jest na podtrzymanie ciazy i...gdyby sie okazalo ,ze cos z ta ciaza jest nie tak to moge urodzic chore dziecko...Powiedzialam wtedy ,ze to w takim razie nie chce tak ...

Pierwsza sprawa ten dupek nie daje mi spokoju.Dlaczego ona tak duzą dawke kaze?
    Ja mam poziom proga ok ale w sumie badany zawsze po clo albo pregnylu i nie wiem czy te leki go nie podwyzszaja
    W pierwszej cb przy becie 10,5 proga mialam 25
    Bralam 1 tabletke dupka ( tak tak sama tak zadecydowalam bo inny lekarz stwierdzil ,ze przy takim poziomie nie musze wcale )
    Przy drugiej cb beta 35 prog 48 ( tez 1 tabletka dupka-ciaza na clo i pregnylu)
    Juz nie wiem co zmienic :(
    Boje sie ,ze znowu zajde i wpadne w panike.
    Moze tenprog jest ok ale szybko spada ? bo jest sztucznie podkoksowany clo i pregnylem ?
    Wezme nastepnym razem wiecej.Mozecie mi powiedziec ile Wy macie zalecane dupka ? czy tez takie duze ilosci ?
    No i co z tym pregnylem? Bardzo malo w necie o tym,zeby podawac w ciazy

Od razu moze uprzedze troche pytanie odnosnie rozmowy na ten temat z tą ginką.To bardzo specyficzny lekarz ...Ona jak coś mowi to mowi i MASZ sie zastosowanc tlumaczenia jej są albo wymijające albo wcale.We wrzesniu zaczynam z kliniką niepłodnosci.Na pewno zapytam o tą sprawe

PAI-1 4G-homo,MTHFR 1298AC-
    SdbIp2.png

23.09-beta 143 <3 25.09.beta- 358 <3 30.09-beta-2844
    01.10-pęcherzyk 6mm :)
    12.10-Jest serduszko <3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)