X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Problem moze ktos pomoze
Odpowiedz

Problem moze ktos pomoze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 15 września 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pyt.moze ktoras cos poradzi. Jestem leczona bo nie mam owulacji i biore luteine a pozniej clo.A nie chce od razu leciec do lekarza bo powie ze moze za szybko przyszlam wiec pisze do was.Wiec tak bralam clo i mialam owulacje 30 sierpnia a okres ostatnio 13 sierpnia i jak narazie okresu dalej niema a nie chce robić testu za wcześnie bo boję się ze nic nie wyjdzie jak zwykle. Raz już poronilam i w sumie temp.mam powyżej 37 czy zrobic test i jak cos czy ogolnie powinno byc juz wiadomo czy cos z tego będzie.Sory za takie głupie pytanie ale może któraś z Was coś poradzi albo ktoś miał podobnie.Pozdrawiam

    Magda26
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 września 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dziś 15 dni od owulacji? Miałaś [potwierdzona owulację? Test może już coś pokazać ale pewności nie ma. Generalnie @ może pojawić się 18 dni od owulacji i to nadal będzie w normie.
    Ale ja na Twoim miejscu zrobiłabym test jutro rano jeśli nie możesz wytrzymać. Pamiętaj jednak, żeby nie tracić nadziei jak wyjdzie negatywny. Może być za wcześnie.
    Najbardziej pewne jest badanie krwi.
    A masz jakieś dolegliwości, coś czujesz?

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 15 września 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem jak to jest jak się spóźnia i podświadomie myślimy ze sie udalo... ja czekam do konca tyg i testuje ;)

    Justysia2111
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 15 września 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam potwierdzona owulacji właśnie nie mogę wytrzymać tak bym chciała aby nam starający się końcu udało.Kręci mi się głowie momentami i brzuch mnie boli tak jak na okres i prawym jajnika mnie wieczorami coś kluje.Chyba jeszcze poczekam bo pewnie znowu nic z tego i jak tu się nie załamywać....

    Magda26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ