X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron Pomocy!
Odpowiedz

Progesteron Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Minia Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Mam pytanie,robiłam sobie progesteron w 27 DPO i wyszedł mi 38,67 gdzie norma w fazie lutealnej jest 1,5 do 20.Wszedzie na forach czytam że to moze być ciąża ale nei chce się nakręcać.Czy miał ktoś może podobnie i była to ciąża?

    JusWik lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27 dzień po owulacji bez @ to raczej jest ciążą :) jeżeli brak @ nie jest spowodowany czymś niedobrym. Nie robiłaś jeszcze testu lub bety?

    JusWik lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam kiedyś progesteron w 28dc i miałam ponad 70 -gruuubo ponad normę a ciąży nie było. To dobrze że masz wysoki progesteron, pomaga on w zagnieżdzeniu i utrzymuje ciążę. Ogólnie mi dr powiedziała że nie ma górnej granicy im wyższy tym lepiej, gorzej natomiast jeśli za niski jest.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ