Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron tydzień po owu
Odpowiedz

Progesteron tydzień po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Becia12 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 1 lipca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. W tym cyklu nie prowadziłam wykresu ze względu , że w lipcu i tak będę mieć histeroskopie. Zmartwiła mnie owulację , która niby była niby nie. Z obserwacji śluz rozciągliwy był ,ale zabarwiony na biało. A tak na oko temperatura mega skakała. 20 czerwca spadek i 21 skok temperatury, następnego dnia temperatura w normie, 22 spadek temperatury i więcej śluzu i 23 skok temperatury. Po 4 dniach znowu spadek. Tydzień od 23 tj.dzisiaj wykonałam badanie progesteronu i wyszedł 13.15 przy normach 1.2-15.9. Pytanie czy była owulacja to jak wróżenie z fusów prawda? Powtórzę badanie w czwartek jeszcze. Ale liczę na dobre słowo od was 😔

  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 1 lipca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma czegoś takiego jak skacząca temperatura „na oko”. Potrzebny systematyczny, codzienny pomiar od razu po przebudzeniu, aby zweryfikować temperaturę. Z badania progesteronu wynika, że owulacja była :)

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Becia12 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 1 lipca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Nie ma czegoś takiego jak skacząca temperatura „na oko”. Potrzebny systematyczny, codzienny pomiar od razu po przebudzeniu, aby zweryfikować temperaturę. Z badania progesteronu wynika, że owulacja była :)


    Sprawdzałam po przebudzeniu od razu od 23 przez te 5 dni , jak w czwartym i piątym dniu temperatura spadła do prawie "czerwonej" to odpuściłam, bo się wkurzyłam myśląc, że mam już po ładnej owulacji :/ ale dziękuję dodała mi Twoja odpowiedź otuchy. Zmartwiła mnie też szyjka ,bo jest inna niż zwykle... Nie da się sprawdzić czy jest otwarta czy zamknięta, bo jest tak mocno skierowana do góry i naciska na ściankę pochwy ,że nie mogę przecisnąć palca

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 1 lipca, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 7 dni po owulacji miałam progesteron 7,78 i lekarz twierdzi, że przy takich wynikach owulacja była. Przy Twoich moim zdaniem też była.

  • Becia12 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 1 lipca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Jestem nowa w temacie i tyle co się naczytałam, że progesteron dobrze jakby był powyżej 20 🥺 może jednak ta szyjka to dobry znak, jest inna niż zwykle, a to ponoć dobrze wróży ❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów, które poznasz dzięki Kalendarzowi Ciąży!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jakie wartości i parametry rozwijającego się płodu wyglądają prawidłowo, a co warto skonsultować z lekarzem? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w Kalendarzu Ciąży BellyBestFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ