Forum W oczekiwaniu na testowanie proszę doradzcie
Odpowiedz

proszę doradzcie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po owulacji ( lekarz potwierdził) 5 po owulacji moje sutki stały się wrażliwe na dotyk a piersi się powiększyły .lekarz przepisał mi Bromocorn i biorę od 3 dni ...test owu pokazał mi drugą kreskę słabo ( po ovu zawsze była tylko jedna kreska ) zaś tez ciążowy wynik negatywny ...czy to przez bromocorn a może zaszłam w upragnioną ciąże ??? Przepraszam jeśli wątek się pojawił ...proszę powiedzcie czy któraś tak miała

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:10

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 27 listopada 2014, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie doradzi ???

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • She Wolf Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze za wczesnie na objawy. Ja mam bole piersi w kazdym cyklu, raz szybciej raz pozniej po owulacji, wiec to zaden objaw. Cierpliwosci. Oczywiscie trzymam kciuki.

dancerina lubi tę wiadomość

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Marta-K Debiutantka

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey nie znam tego leku bromocorn więc nie wiem jakie skutki może wywoływać. Natomiast czytając różne fora wiem że można odczuwać moment zagnieżdżania się zarodka i właśnie pierwszymi objawami (jeszcze przed terminem miesiączki) są wrażliwe/nabrzmiałe piersi. Także jeśli dziś u Ciebie się zagnieździło maleństwo to możesz to zacząć odczuwać. Daj znać czy objawy się nasilą :)
    Powodzenia!

Marta
  • Marta-K Debiutantka

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS Świetna jesteś jak 5 dni po owulacji już testy robiłaś he he :) a myślałam że to ja jestem niecierpliwa :) Pozdrawiam serdecznie

Marta
  • martika Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dpo to rzadko już się zarodek zdąży zagnieździć, a za nim poziom hormonów wzrośnie na tyle żeby wywołać objawy to też musi trochę minąć więc cierpliwości. Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego