X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie proszę doradzcie
Odpowiedz

proszę doradzcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po owulacji ( lekarz potwierdził) 5 po owulacji moje sutki stały się wrażliwe na dotyk a piersi się powiększyły .lekarz przepisał mi Bromocorn i biorę od 3 dni ...test owu pokazał mi drugą kreskę słabo ( po ovu zawsze była tylko jedna kreska ) zaś tez ciążowy wynik negatywny ...czy to przez bromocorn a może zaszłam w upragnioną ciąże ??? Przepraszam jeśli wątek się pojawił ...proszę powiedzcie czy któraś tak miała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:10

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie doradzi ???

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze za wczesnie na objawy. Ja mam bole piersi w kazdym cyklu, raz szybciej raz pozniej po owulacji, wiec to zaden objaw. Cierpliwosci. Oczywiscie trzymam kciuki.

    dancerina lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Marta-K Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey nie znam tego leku bromocorn więc nie wiem jakie skutki może wywoływać. Natomiast czytając różne fora wiem że można odczuwać moment zagnieżdżania się zarodka i właśnie pierwszymi objawami (jeszcze przed terminem miesiączki) są wrażliwe/nabrzmiałe piersi. Także jeśli dziś u Ciebie się zagnieździło maleństwo to możesz to zacząć odczuwać. Daj znać czy objawy się nasilą :)
    Powodzenia!

    Marta
  • Marta-K Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS Świetna jesteś jak 5 dni po owulacji już testy robiłaś he he :) a myślałam że to ja jestem niecierpliwa :) Pozdrawiam serdecznie

    Marta
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dpo to rzadko już się zarodek zdąży zagnieździć, a za nim poziom hormonów wzrośnie na tyle żeby wywołać objawy to też musi trochę minąć więc cierpliwości. Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ