X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o pomoc
Odpowiedz

Proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 12 lipca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. 10 lipca powinnam dostać okres. Przez ostatnie 4 msc był jak w zegarku, co 32 dni. Staram się o 2 dziecko, wiec przez 2 msc wcześniej byłam na clo i duphastonie, niby nie mam owulacji, chociaż monitoringu nie miałam, ale staram sie od 10 msc i nic.

    Przez ostatnie 4 msc nie miałam żadnych plamień itd, unormowało się po duphastonie. Kochałam się bez zabezpieczenia w 7,9, 18, 21 i 31 dc. Miałam kłucia w pochwie 17 dc. 32 dc na papierze zauważyłam śluz z nitkami krwi i lekkie pobolewanie podbrzusza. Zawsze też bolały mnie trochę piersi, a teraz nic. Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki czyli w środę (33 dc) ale był negatywny, nic tam nie dostrzegłam. Czy jest jeszcze szansa na ciążę? Kiedy zrobić kolejny test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mało tych serduszek jak na starania... Poleca sie mniej wiecej co 2-3 dni od konca okresu do poczatku nastepnego, z tego wlasnie wzgledu ze czesto nie wiadomo koedy owulacja, moze sie poprzestawiac itd.
    Ten test teoretycznie juz by wyszedl z seksu do 21 dc, chyba ze owulka byla dopiero w 32 dc i stad te nitki krwi?
    Mozesz jeszcze powtorzyc test za kilka dni. Moze jednak sprawdz monitoringiem moze masz owulacje?

  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 12 lipca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Trochę mało tych serduszek jak na starania... Poleca sie mniej wiecej co 2-3 dni od konca okresu do poczatku nastepnego, z tego wlasnie wzgledu ze czesto nie wiadomo koedy owulacja, moze sie poprzestawiac itd.
    Ten test teoretycznie juz by wyszedl z seksu do 21 dc, chyba ze owulka byla dopiero w 32 dc i stad te nitki krwi?
    Mozesz jeszcze powtorzyc test za kilka dni. Moze jednak sprawdz monitoringiem moze masz owulacje?

    w 25 dc jeszcze też... zapomniałam napisać. z 25 dc by wyszło? Moje pierwsze dziecko było wpadką, bo miałam mieć PCO.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mniej wiecej od 12 dpo wychodza testy, czasem sa cienie juz 10 dpo lub dopiero 14 dpo ciezko stwierdzic. Moze beta z krwi?

  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Tak mniej wiecej od 12 dpo wychodza testy, czasem sa cienie juz 10 dpo lub dopiero 14 dpo ciezko stwierdzic. Moze beta z krwi?

    Wczoraj zaczęły mnie boleć plecy i brzuch, a dziś na papierze różowy śluz, albo miesiączka się rozkręca albo nie wiem co jest... dzis już 36 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak?

  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    I jak?
    Wczoraj rano zrobilam test, 12 dni po stosunku, negatyw. Wczoraj takze mialam krwisty śluz na papierze, potem brazowy, kawa z mlekiem na wkladce, który trwa do dzis, takie plamienie. Bardzo dawno tak nie miałam. Nic mnie juz nie boli. Dzis 38 dc, 6 dni spóźnienia @

  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy jest sens robić test, 16 dni po. Plamienie zanika, sluz z krwia, brazowe na wkładce, mala ilość. Dziś 3-4 dzień. Czy to mogłaby być implatancja po 25 dc albo 31 (zbliżenie)? Dziś już 40 dc.

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 17 lipca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może czas na badania krwi lub ginekologa? Ja bym się umówiła bo nawet jeśli to nie ciąża to jest to niepokojace

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ