X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o radę beta hcg
Odpowiedz

Proszę o radę beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo proszę o radę.
    Przedwczoraj byłam zrobić beta hcg i wynikbył 139,4 , a dziś,czyli po 44h wynik 205,2.
    Co o tym myślicie,bardzo was proszę o radę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo prawidłowo przyrosła beta :) dddodiii spokojnie możesz już cieszyć się Fasolką :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka..Ale przecież powinna wzrosnąć o 66% co najmniej...a u mnie wzrosło ledwo o nie całe 50%.
    Jestem strasznie zmartwiona i nie wiem co robić...
    Okropnie się boję i płaczę i płaczę...
    Ale bardzo dziękuję Ci za odpowiedź:-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płacz dziecku nie pomoże :) nie potrzebnie się zamartwiasz :) według mnie bardzo ładnie Ci beta przyrasta :) ciesz się ciążą i Fasolką :) ewentualnie w poniedziałek powtórz ale nie skupiaj się tak bardzo na %, bo nie to jest najważniejsze :) dbaj o siebie i maluszka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie zgadzam się z skabarka ;) nie patrz na %. Każda z nas jest inna ;) a tylko pozazdrościć, że Ci rośnie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dziś iść na kolejną bete,jednak okazało sie,że zamkniete...
    Ide jutro z rana i bardzo się boje...
    gann9n73gcb6p8ar.png

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi spokojnie, stres tylko szkodzi fasolce! Wazne ze rosnie, jakby mialo byc cos nie tak to by spadala takze glowa do gory!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Miałam dziś iść na kolejną bete,jednak okazało sie,że zamkniete...
    Ide jutro z rana i bardzo się boje...
    gann9n73gcb6p8ar.png

    uszy i cycki do góry :) i przestan sie stresować bo fasolce zaszkodzisz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...trzecia beta...spadek...
    Wiedziałam,że coś się święci...
    Idę do gina na 19.
    Jestem mega zapłakana i po prostu zrozpaczona i zdałam sobie dziś sprawę,że ciąża to mega ciężki czas...czas pełen lęków...obaw...

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wyobrazam sobie jak sie czujesz... Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!! Ostatni cykl przeszlam strasznie @ spozniala sie dlugo raz wyszedl mi pozytywny test ciazowy (wszyscy widzieli druga kreske) mnostwo stresu nerwow,,, nikt ze mna nie wytrzymywal, Bylam gdzies obok niepewna co sie dzieje, Teraz postanowilam odposcic no i ciesze sie ze jest takie fajne forum gdzie mozna o wszystkim popisac.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    dddodiii wyobrazam sobie jak sie czujesz... Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!! Ostatni cykl przeszlam strasznie @ spozniala sie dlugo raz wyszedl mi pozytywny test ciazowy (wszyscy widzieli druga kreske) mnostwo stresu nerwow,,, nikt ze mna nie wytrzymywal, Bylam gdzies obok niepewna co sie dzieje, Teraz postanowilam odposcic no i ciesze sie ze jest takie fajne forum gdzie mozna o wszystkim popisac.
    Monia czuję się już super:)Byłam zapłakana,ale Pan gin tak mi pięknie wszystko wytłumaczył,że nic tylko dalej się starać:)
    Tylko muszę na okres teraz czekać...to będzie najgorsze...nie wiem kiedy będzie,a zawsze wiedziałam...takie cos 56% z nas przechodzi za pierwszym razem,a potem już...ciąża:)))
    A Ty też takie coś już miałaś?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze juz czujesz się dobrze!! Mi dlugo spoznial się okres nawet test mi wyszedł pozytywny ale niestety nic z tego @ przyszła 31 grudnia. Pewnie byłabym w podobnej sytuacji jak ty gdybym tylko miała możliwość zrobienia bety ale mieszkam poza granicami Polski i tutaj nie ma ginekologów jak w kraju. Tylko rodzinny lekaz mi pozostaje i testowanie ;-) zaczelam nowy cykl jestem juz po @ i czekam na owulacje :-D pozdrawiam gorąco i bede trzymac kciuki za Ciebie!!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:21


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie:Wszystko przez te testy..te badania bety...po co to?
    Mirabelka?
    A długo czekałaś na okres?Nie miałaś żadnego innego krwawienia?
    Mi gin powiedział,że mam powtórzyć betę-w środę lub pod koniec tygodnia..I teraz nie wiem czy jutro iść?Bo potem pracuję w czw.i piątek do 14,a lab.mam czynne do 14.25,chyba ze bym wyszła wcześniej i bym zdążyła w piątek
    Gin powiedział,że jak będzie spadać,to ok,a jak nie,to nie wyklucza ciąży pozamacicznej...
    Już tak marzę ,żeby dostać tą @ ...

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że masz takie nastawienie. Na działanie, a nie rozpacz. Uda się. Tego Ci życzę.
    Ja nigdy nie robiłam bety, bo nigdy nie czułam potrzeby sprawdzania. Nie rozumiem też do końca potrzeby, choć nie twierdzę, że nie ma to sensu. Ja robiłam tylko testy i chodziłam do gina. A i tak byłam nieziemsko wystraszona.
    Powodzenia! ;)

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:21


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ