X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przezroczysty śluz z nitkami krwi
Odpowiedz

Przezroczysty śluz z nitkami krwi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylllwa Przyjaciółka

Wysłany: 12 kwietnia 2021, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co myśleć. @ powinnam dostać 8 kwietnia w ten dzień zrobiłam test i wyszła bardzo bardzo blada kreska. Zrobiłam bete (1.2) wyszła ujemna. Wczoraj rano miałam śluz z nitkami krwi. Dziś 5 dzień spóźnia mi się @, test negatywny. Brzuch boli delikatnie jak na okres od tygodnia, ale się nic nie pojawia. Mój lekarz ma koronawirusa, a dostać się do innego graniczy z cudem.

• Alutka128 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2021, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test albo betę :)

qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Sylllwa Przyjaciółka

Wysłany: 12 kwietnia 2021, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Powtórz test albo betę :)
    Będą testować może za dwa dni.

• Nutka Mini Debiutantka

Wysłany: 2 maja 2021, 00:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o tym wykresie jestem 6 dpo i 7 dni do okresu a tem. Dziś podskoczyła o 0.29 stopnia i od 2 dni mam małe skurcze i delikatne kłucie
    Edit:
    Dziewczyny właśnie poleciało mi trochę gęstego śluzu z krwią....
    Zaczynam się martwić przecież to dopiero 17 dc 6 dni po owulacji co jest?
    Jak tu dodać zdjęcie jestem tu nowa

• Jula😍🥰 Autorytet

Wysłany: 2 maja 2021, 00:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka Mini wrote:
    Kochane dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o tym wykresie jestem 6 dpo i 7 dni do okresu a tem. Dziś podskoczyła o 0.29 stopnia i od 2 dni mam małe skurcze i delikatne kłucie
    Edit:
    Dziewczyny właśnie poleciało mi trochę gęstego śluzu z krwią....
    Zaczynam się martwić przecież to dopiero 17 dc 6 dni po owulacji co jest?
    Jak tu dodać zdjęcie jestem tu nowa
    Zaladuj foto na zapodaj.pl

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ