X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przyrost bety 230% ?!!
Odpowiedz

Przyrost bety 230% ?!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 24 listopada 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja przedwczorajsza beta 169,9 dziś 509,8. Czy ten przyrost nie jest za duży ??? Martwię się …

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 24 listopada 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka wrote:
    Dziewczyny moja przedwczorajsza beta 169,9 dziś 509,8. Czy ten przyrost nie jest za duży ??? Martwię się …

    Przyrost pięknych, może na bliźniaki:)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Emi123 Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 24 listopada 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku miałam nawet przyrost 490 %, potem 270% i jest wszystko w porządku, ciąża pojedyncza.

  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 24 listopada 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoilyscie mnie trochę , naczytałam się o jakimś zasniadzie groniastym… wpadłam w panikę …

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 24 listopada 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka wrote:
    Uspokoilyscie mnie trochę , naczytałam się o jakimś zasniadzie groniastym… wpadłam w panikę …
    Za dwa dni powtórz, jak już będzie ponad tysiąc to idź do lekarza, powinien być już pęcherzyk:)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Mea Autorytet
    Postów: 827 1120

    Wysłany: 24 listopada 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka- załóż jeden wątek i w nim pisz!! Po kiego grzyba codziennie zakładasz 1 lub 2 nowe wątki?? Pisz tam gdzie dziewczyny ci odpisują i błagam nie zakładaj jutro nowego wątku w stylu " czy test wiarygodny," " czy beta dobra"

    age.png
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 24 listopada 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mea a nie da się grzeczniej zwrócić uwagi? Alinka raczej nie robi tego, żeby kogoś wkurzać, tylko z niewiedzy. Nie ma to jak jechać po zestresowanej kobiecie...

    Hania123 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mea Autorytet
    Postów: 827 1120

    Wysłany: 24 listopada 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym momencie byłam niegrzeczna i po niej jechałam?
    Zwracam uwagę tylko że to jest zbędne zaśmiecanie forum skoro wszystkie jej wątki tyczą się jednej i tej samej ciąży.

    age.png
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 24 listopada 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tryb rozkazujący, podwójne wykrzykniki i znaki zapytania, "po kiego grzyba". Naprawdę da się grzeczniej i tak, żeby komuś się nie zrobiło głupio/przykro. Nie każdy ogarnia netykietę i zasady panujące na forach internetowych.

    age.png
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 24 listopada 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Tryb rozkazujący, podwójne wykrzykniki i znaki zapytania, "po kiego grzyba". Naprawdę da się grzeczniej i tak, żeby komuś się nie zrobiło głupio/przykro. Nie każdy ogarnia netykietę i zasady panujące na forach internetowych.


    Tak jak mówisz jestem tu nowa i jeszcze trochę nie ogarniam tego forum . A kultura Mea raczej świadczy o niej , widocznie tez nie wie co to jest tzw. „ kultura pisania” skoro nie widzi w tym nic niegrzecznego 😊 zrozumialabym również jakby to napisała w zupełnie Grzeczniejszej formie;)

    Wjedzma lubi tę wiadomość

  • Mea Autorytet
    Postów: 827 1120

    Wysłany: 24 listopada 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Tryb rozkazujący, podwójne wykrzykniki i znaki zapytania, "po kiego grzyba". Naprawdę da się grzeczniej i tak, żeby komuś się nie zrobiło głupio/przykro. Nie każdy ogarnia netykietę i zasady panujące na forach internetowych.

    No ok niech będzie. Ważne że przyniesie efekt 😜
    Wy mnie pouczylyscie o kulturze pisania, a ja Alinke o tym że warto poczytać, zastanowić się i rozejrzeć w terenie zanim bezpomyślunku namnoży wątków ( które przez całe forum nie raz się przewijały) mniej stresu

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ