X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Puste jajo płodowe?
Odpowiedz

Puste jajo płodowe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam szukam pomocy dosłownie wszedzie. Kolejna wizyta dopiero we wtorek a ja odchodze od zmysłów. Takie prawdziwe planowanie z mierzeniem temperatury itd zaczelam 2 cykle temu. Ostatnia zwyczajna miesiaczka byla 5 lutego. Od poczatku marca moje piersi rosna. Rano temperatura 36.6 w ciagu dnia ciagle 37. We wtorek poszlam do lekarza. Poczas usg widac bylo(?) puste jajo plodowe? Nie wiem lekarz nie wyjasnil ale powiedzial ze ciaza albo jest wczesna albo byla. Od 11 marca do 16 mialam plamienia z przerwami,tj. Jednego dnia czysto drugiego nie. Pierwszego dnia pobolewal mnie brzuch tylko. Nastepnie we wtorek 20 pojawilo sie krwawienie trajace do piatku,tyle ze miesiaczki mam bardzo bolesne a tej nie czulam zupelnie. Z uwagi na to ze po ustaniu krwawienia piersi bylu nadal powiekszone (zwykle pierwszego dnia miesiaczki maleja) wlasnie we wtorek poszlam do lekarza. Zrobil to wlasnie usg i wyslal na krew. Wczoraj odebralam wyniki beta <0.1. Tyle ze czytam ze podczas obecności pustego jaja plodowego beta powinna byc podniesiona,moze mniej niz w zywej ciazy ale jednak. Wizyta we wtorek kwas foliowy biore. Jak mnie nie bolalo nic tak nie boli,procz piersi. Nic nie rozumiem,od wczoraj placze. Myslalam ze beta potwierdzi ciaze,w najgorszym wypadku obumarcie zarodka i puste jajo plodowe. Tym czasem nie powiedziala mi nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze w niedziele po stosunku bylo plamienie i w poniedzialek w ciagu dnia bez powodu czy bolu :(

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 29 marca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że wcześniej nie robiłaś testów, albo nie poszłaś na bete skoro ostatnia normalna miesiączka była 5 lutego.
    Nie masz możliwości na przyspieszenie wizyty?
    Albo spróbuj może wkręcić się szybciej do innego lekarza?
    Weekend nadchodzi, święta, zwariujesz do wtorku .. dzwoń po lekarzach.
    Powodzenia :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ