X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pytanie, beta
Odpowiedz

Pytanie, beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w poniedziałek robiłam betę z krwi 13 dni po stosunku wyszła <2.30 potem w piątek powtórzyłam badanie z krwi i też wyszło <2.30 to było 17 dni po stosunku, mam objawy ciągle biegam siku, powiększyły mi się piersi jestem śpiąca czy beta z krwi może się mylić po takim czasie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

    Ona
  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć?

    Ona
  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może po świętach powtórz betę :)

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    Może po świętach powtórz betę :)
    Nawet jeśli jestem 22 dni po owulacji? Po takim czasie beta z krwi mogłaby 2 razy wyjść negatywna i nie przyrosnąć po 4 dniach?

    Ona
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmartwiona97 wrote:
    Nawet jeśli jestem 22 dni po owulacji? Po takim czasie beta z krwi mogłaby 2 razy wyjść negatywna i nie przyrosnąć po 4 dniach?
    Beta na tym etapie powinna już dać wiarygodny wynik. Siku czy senność nie muszą świadczyć o ciąży. Powiększenie piersi również często występuje przed okresem. Sugerowałabym się wynikiem bety niż takimi objawami jak senność 🙂

  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Beta na tym etapie powinna już dać wiarygodny wynik. Siku czy senność nie muszą świadczyć o ciąży. Powiększenie piersi również często występuje przed okresem. Sugerowałabym się wynikiem bety niż takimi objawami jak senność 🙂

    Akurat jestem w trakcie owulacji, stosunek miałam 5 grudnia, 13 grudnia miałam coś typu okres trwało 5 dni ale jak nigdy było mniej obfite i bez bólu..3 ostatnie dni to była krew tylko podczas sikania... 2 dni po tym zrobiłam pierwsze badanie z krwi potem kolejne... Martwią mnie te objawy :(

    Ona
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmartwiona97 wrote:
    Akurat jestem w trakcie owulacji, stosunek miałam 5 grudnia, 13 grudnia miałam coś typu okres trwało 5 dni ale jak nigdy było mniej obfite i bez bólu..3 ostatnie dni to była krew tylko podczas sikania... 2 dni po tym zrobiłam pierwsze badanie z krwi potem kolejne... Martwią mnie te objawy :(
    Jeśli stosunek miałaś 5 grudnia a dopiero teraz jesteś w trakcie owulacji to nie ma szans na zapłodnienie. Plemniki mogą przetrwać w drogach rodnych max 5dni. Chyba że źle wyliczyłaś datę owulacji ? Jeśli owulację miałabyś np 3 dni po stosunku to jak najbardziej mogłaby to być ciąża

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tych objawów to radziłabym skonsultować z ginekologiem. U mnie też raz na jakiś czas pojawiają się skąpe miesiączki, które przychodzą z zaskoczenia bez żadnych bóli

  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Jeśli stosunek miałaś 5 grudnia a dopiero teraz jesteś w trakcie owulacji to nie ma szans na zapłodnienie. Plemniki mogą przetrwać w drogach rodnych max 5dni. Chyba że źle wyliczyłaś datę owulacji ? Jeśli owulację miałabyś np 3 dni po stosunku to jak najbardziej mogłaby to być ciąża
    Owulacje miałam 29 listopada, chociaż mogłam źle obliczu stosunek 5 grudnia, potem dostałam tego delikatnego krwawienia początkowo ze skrzepami które trwało 5 dni, po nim zrobiłam 2 testy z krwi obydwa <2.30 zastanawiam się czy po takim czasie beta z krwi mogłaby źle wyjść? Najbardziej chodzi mi że mam powiększony biust i biegam siku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2023, 22:06

    Ona
  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Jeśli stosunek miałaś 5 grudnia a dopiero teraz jesteś w trakcie owulacji to nie ma szans na zapłodnienie. Plemniki mogą przetrwać w drogach rodnych max 5dni. Chyba że źle wyliczyłaś datę owulacji ? Jeśli owulację miałabyś np 3 dni po stosunku to jak najbardziej mogłaby to być ciąża
    Karolina, ta dziewczyna założyła już 4 czy 5 temat o tym samym i w kółko pisze to samo :)

    Karo Lina lubi tę wiadomość

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira000 wrote:
    Karolina, ta dziewczyna założyła już 4 czy 5 temat o tym samym i w kółko pisze to samo :)
    Nie to samo bo teraz zapytałam czy beta robiona 2 razy po takim czasie może się mylić jeśli mam objawy. :)

    Ona
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 298 53

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem 😉
    więc zdaje się że już odpowiedź jest znana - beta nie może się mylić po takim czasie

  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Rozumiem 😉
    więc zdaje się że już odpowiedź jest znana - beta nie może się mylić po takim czasie
    Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

    Ona
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ