X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Rossman testy facelle ciążowe oszukują
Odpowiedz

Rossman testy facelle ciążowe oszukują

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tescie dzis i wczoraj blada kreska , przed chwila dostalam @, jeśli nie chcesz przeżyć zawod tak jak ja , kup inny test. Facelle test z rossmana omijać z daleka

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Laven. Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wykrył biochem? Ja właśnie tylko kupię te rosmanowskie, bo są niedrogie i jak nie było ciąży to biel. W ciąży biochemicznej mi wyszła bardzo blada kreska, więc tego dnia poszłam na betę i wyszła 6, ale tydzień później dostałam okres. Miesiąc później ta sama sytuacja i beta tego dnia 13.
    Ja za to nie lubię bobo test, zawsze się zastanawiałam czy to miejsce na kreskę czy cień cienia.

    syy29vvjz7uzi6t0.png
  • BlueSky Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odradzam Clearblue z plusem..

    Deedee87 lubi tę wiadomość

  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie facelle tez zawiódł, była kreska na dwóch i dostałam okres normalnie ... testowane 3 dni przed.

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 5 maja 2020, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie facelle też dwa razy pokazało słabą kreskę, ciąży nie było, biolchema na pewno też nie.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 5 maja 2020, 02:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laven. wrote:
    Może wykrył biochem? Ja właśnie tylko kupię te rosmanowskie, bo są niedrogie i jak nie było ciąży to biel. W ciąży biochemicznej mi wyszła bardzo blada kreska, więc tego dnia poszłam na betę i wyszła 6, ale tydzień później dostałam okres. Miesiąc później ta sama sytuacja i beta tego dnia 13.
    Ja za to nie lubię bobo test, zawsze się zastanawiałam czy to miejsce na kreskę czy cień cienia.
    Maz nie ma plemnikow , beta 0
    Testy oszukują, na pewno nie było cb

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odradzam bobo testy z rossmana. Te płytkowe. Za każdym razem mam dwie kreski.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ