X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Różowy śluz tydzień przed miesiączką
Odpowiedz

Różowy śluz tydzień przed miesiączką

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inciak Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 października 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, radźcie...
    Moje cykle wahają się między 30-35 dni. Śluz płodny był 30 września, a więc 15 dni temu. Ból owulacyjny 3 dni później. Kilka dni temu zauważyłam różowy śluz. Niewiele tego było. Tzn. przy podcieraniu zauważyłam na papierze, bielizna czysta. Co to może być?

    Na 1-2 dni przed okresem zawsze mam plamienia. Dziś jest 36 dc i nic się nie dzieje...
    Czy to ciąża? A jeśli nie to co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 22:50

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 października 2016, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test...

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Inciak Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 października 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam, jedna kreska...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ