Forum W oczekiwaniu na testowanie Różowy śluz tydzień przed miesiączką
Odpowiedz

Różowy śluz tydzień przed miesiączką

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inciak Nowa

Wysłany: 16 października 2016, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, radźcie...
    Moje cykle wahają się między 30-35 dni. Śluz płodny był 30 września, a więc 15 dni temu. Ból owulacyjny 3 dni później. Kilka dni temu zauważyłam różowy śluz. Niewiele tego było. Tzn. przy podcieraniu zauważyłam na papierze, bielizna czysta. Co to może być?

Na 1-2 dni przed okresem zawsze mam plamienia. Dziś jest 36 dc i nic się nie dzieje...
    Czy to ciąża? A jeśli nie to co?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 22:50

• Wojcinka Autorytet

Wysłany: 17 października 2016, 02:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test...

Ona 31l 👩‍❤️‍👨 28l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    16.01 - 1516g małej istotki 💗
    0d1y43r8frhq432d.png
  • Inciak Nowa

Wysłany: 17 października 2016, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam, jedna kreska...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ