Forum W oczekiwaniu na testowanie Rozpulchnienie pochwy
Odpowiedz

Rozpulchnienie pochwy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • walbi Znajoma

Wysłany: 16 maja 2018, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Dzisiaj zauważyłam u siebie dość mocne rozpulchnienie pochwy, szczególnie tej ściany bliżej brzucha - jest strasznie gąbczasta i miękka.
    I ogólnie rzecz biorąc - ciasno tam. Bardzo ;)
    Dziś jest mój 26 dc, według OF 10 dpo. Póki co testy sikane negatywne. Na becie jeszcze nie byłam, brakuje mi odwagi.
    Dodam tylko, że wczoraj miałam plamienie i taki biały rozciągliwy śluz. Dziś jest po prostu rozciągliwy, bez śladów plamienia.
    Co o tym myślicie?

6 cs
    Morfologia 4%
    b8c67178b118402832c21bbc12501991.png
  • Kitty.Noir Ekspertka

Wysłany: 18 maja 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko mozliwe, niestety objawy Pms i wczesnej ciazy bywają podobne, sama regularnie sie nabieram.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.