X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SAŁATA! O.o
Odpowiedz

SAŁATA! O.o

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Troche mnie to zdziwilo bo jest prawie północ a ja mam straaaszną ochote na sałate lodową. zjadłam juz pól głowki bez niczego, nigdy tak nie mialam a teraz jakos tak mi bardziej smakuje ze az sie nie chce przestawac jesc,
    czy to nie jest nie normalne? hahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Yyyy no moze normalne. Pewnie masz zwiekszone zapotrzebowanie na kwas foliowy, co moze byc zupelnie normalne skoro starasz sie o dziecko.
    Ja mam całe zycie napady na rozne jedzenie i o dziwnych porach, no ale to ja ;) juz tak mam a w ciazy nie jestem ;]

  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh tylko ja własnie kwas foliowy to normalnie w tabletkach biore :P dlatego sie zdziwiłam skad taka mega zachcianka u mnie ;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zdarzylo jesc czekolade rumowa z bakaliami do rosolu. Gryz czekolady, lyzka rosolu ;) i nie, nie byla to ciaza. Nie jedz tyle bo przytyjesz ;p

    Malina666 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Malina666 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh okej dzięki dziewczyny ;)
    chociaż od salaty to nie przytyje ^^

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ