Forum W oczekiwaniu na testowanie SAŁATA! O.o
Odpowiedz

SAŁATA! O.o

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina666 Znajoma

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 23:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Troche mnie to zdziwilo bo jest prawie północ a ja mam straaaszną ochote na sałate lodową. zjadłam juz pól głowki bez niczego, nigdy tak nie mialam a teraz jakos tak mi bardziej smakuje ze az sie nie chce przestawac jesc,
    czy to nie jest nie normalne? hahah

• Selina Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Yyyy no moze normalne. Pewnie masz zwiekszone zapotrzebowanie na kwas foliowy, co moze byc zupelnie normalne skoro starasz sie o dziecko.
    Ja mam całe zycie napady na rozne jedzenie i o dziwnych porach, no ale to ja ;) juz tak mam a w ciazy nie jestem ;]

• Malina666 Znajoma

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 00:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh tylko ja własnie kwas foliowy to normalnie w tabletkach biore :P dlatego sie zdziwiłam skad taka mega zachcianka u mnie ;)

• Seli Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 06:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zdarzylo jesc czekolade rumowa z bakaliami do rosolu. Gryz czekolady, lyzka rosolu ;) i nie, nie byla to ciaza. Nie jedz tyle bo przytyjesz ;p

Malina666 lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Malina666 Znajoma

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh okej dzięki dziewczyny ;)
    chociaż od salaty to nie przytyje ^^

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego