X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie sama już nie wiem
Odpowiedz

sama już nie wiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cosima Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , 7 lipca kochałam się z TŻ dwa dni później zaczeły się dni płode ponieważ śluz zrobił się jak białko jajka kurzego . 29 dostałam coś co przypominało okres ponieważ był skąpy jedna podpaska mogła by na cały dzień wystarczyć w 1 dniu strasznie bolaly mnie jajniki trwał tylko 3 dni .. Czy mogłam zajść w ciąże czy to mogło być poronienie ..;/ ? dodam że w 1 dzień wyleciało kilka skrzepów . Dziś mam zamiar zrobić test ..

  • Cosima Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie pomoże :(?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób test, skąd mamy wiedzieć :-/ nie rozumiem takich pytań

  • Cosima Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu myślalam że ktoś miał podobnie i sie wypowie .

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ja też kiedyś myślałam że poroniłam ale po zrobieniu bety pozbyłam się wątpliwości. Myślę że poprostu taki miałaś cykl. A robiłaś test ?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ