X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Silne parcie na pecherz jeszcze przed beta
Odpowiedz

Silne parcie na pecherz jeszcze przed beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Were Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 stycznia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,czy któraś z Was odczuwa bardzo silne parcie na pecherz i czestsza potrzebę korzystania z toalety (w moim przypadku nawet co 10 min). Betę robie dopiero jutro, konsultowałam to z internista i ginem i oprócz porad typu proszę dużo pic na jesc żurawinę zaden nic nie powiedział. Czasem parcie bywa tak bolesne ze dosłownie placze, plus częsta wizyta w toalecie wcale nie znaczy że za każdym razem robie siku. Czy któraś z Was przeżywa podobny koszmar ?

  • Pluszowa89 Koleżanka
    Postów: 33 18

    Wysłany: 26 stycznia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm mi to wygląda na zapalenie pęcherza, może warto przy okazji wizyty w laboratorium dać od razu mocz na posiew?

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 27 stycznia, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Were wrote:
    Hej,czy któraś z Was odczuwa bardzo silne parcie na pecherz i czestsza potrzebę korzystania z toalety (w moim przypadku nawet co 10 min). Betę robie dopiero jutro, konsultowałam to z internista i ginem i oprócz porad typu proszę dużo pic na jesc żurawinę zaden nic nie powiedział. Czasem parcie bywa tak bolesne ze dosłownie placze, plus częsta wizyta w toalecie wcale nie znaczy że za każdym razem robie siku. Czy któraś z Was przeżywa podobny koszmar ?

    Hej, no Ja niestety taki koszmar przeżyłam w tamtym roku chyba z 5 razy- zapalenie pęcherza.... pomógł Mi urofuraginum i antybiotyk bo miałam więcej niż dwa razy

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 488 401

    Wysłany: 27 stycznia, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie pęcherza albo piasek 🤷 tak to wygląda, z ciążą tego nie łącz przypadkiem

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ