X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Skąpa miesiączka
Odpowiedz

Skąpa miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zmartwiona97 Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 stycznia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co może być powodem krótkotrwałej skąpej miesiączki z dużą ilością skrzepow? Byłam u ginekologa na badaniach usg, twierdził ze wszystko w porządku, test z bety robiony 3 razy wszystko <2.30, już druga taka miesiączkę mam 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 14:37

    Ona
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 10 stycznia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie zapytałaś lekarza?

    Pati2804 lubi tę wiadomość

  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 307 146

    Wysłany: 11 stycznia, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile w tym prawdy ale u mnie np od poronienia ponad rok temu moja miesiączka trwa max 3 dni pytałam kilku lekarzy każdy twierdzi że po poronieniu porodzie itp może nam się tak pozmieniac cykl itd dla mnie to dziwne może jakieś rozchwiania hormonów masz czy nie pęknięty pęcherzyk z którego zrobiła się cysta czy inne ustrojstwo

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ