X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie skok temperatury
Odpowiedz

skok temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 1 maja 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś wierzyłam o 7 temp i jest 37,7 a po jakiś 15 minutach już była 37,2. O co chodzi, która jest prawidłowa temp? Pozdrawiam

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz termometr elektroniczny? mój niestety robi bardzo podobne kawały i jutro lecę do apteki po rtęciowy

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak elektroniczny, kurczę tzn że cały cykl na marne...

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też jest elektroniczny .. co fakt nie mierzylam pare dni w połowie cyklu temperatury, ale któtko po miesiączce i teraz przez pare ostatnich dni utrzymuje się ona na 37,0 37,1 37,2 czy to normalne ??

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyć zawsze w tym samym miejscy, zawsze tym samym termometrem, zawsze o tej samej godzinie i brać pod uwagę zawsze ten sam z kolei pomiar. Jeśli chcesz brać pod uwagę drugi pomiar po 15 minutach od pierwszego, to zawsze zapisuj drugi, ale odradzam skoro można brac pod uwagę pierwszy ;)

    moremi lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak napisałaś,mierze zawsze w tym samym miejscu i cały czas tym samym termometrem.. Jak mam rozumieć drugi pomiar :/ ? Nigdy nie mierze drugi raz w ten sam dzień =)

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 1 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi pomiar to pewnie dotyczy mnie :-), a to normalne że podskoczy mi temp w 7dc? To do dobrze?

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 1 maja 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy37, najlepiej po prostu mierzyć tylko raz, zaraz po przebudzeniu i bez wykonywania jakichkolwiek czynności - wtedy nie będzie dylematów, bo będziesz znać tylko jeden pomiar :D

    zielarka, moremi lubią tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 2 maja 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, dziś temp spadła i pojawiło się plamienie i chyba będzie to @, tak czuje :-(

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • juliet79 Nowa
    Postów: 6 3

    Wysłany: 5 maja 2014, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, Pytanie do daisy37 w którym dniu po owu spadła Ci tempka i o ile ? ja mam 13 dpo spadło mi z 37 na 36,7 to nie jest moja podstawowa i nie wiem czy jest jeszcze szansa że test będzie pozytywny?

    juliet79http://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/skok-temperatury,2957.html#
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ