X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek implantacyjny i spadek temperatury
Odpowiedz

Spadek implantacyjny i spadek temperatury

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • OvuGrażyna Ekspertka
  Postów: 206 77

  Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któras z Was wie coś o spadku implantacyjnym ? Wczoraj w nocy miałam krociotkie plamienie. Jak żyje i mam regularnie okresy tak nigdy nie miałam jakiegoś plamienia czy krwawienia w środku cyklu. Także na 99% czuje ze to albo zagnieżdżane albo już coś poważnego... z tym że dopiero dzisiaj spadła mi o 0.15 stopni tempka. Czytałam że 1-3 dni po zagniezgdzeniu temperatura skoczy drugi raz. Martwi mnie to że plamienie było dzień przed spadkiem tempki... czy któraś z was coś wie na ten temat?

  7v8rdqk3dbllser2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ