Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek implantacyjny i spadek temperatury
Odpowiedz

Spadek implantacyjny i spadek temperatury

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • OvuGrażyna Ekspertka
  Postów: 206 77

  Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któras z Was wie coś o spadku implantacyjnym ? Wczoraj w nocy miałam krociotkie plamienie. Jak żyje i mam regularnie okresy tak nigdy nie miałam jakiegoś plamienia czy krwawienia w środku cyklu. Także na 99% czuje ze to albo zagnieżdżane albo już coś poważnego... z tym że dopiero dzisiaj spadła mi o 0.15 stopni tempka. Czytałam że 1-3 dni po zagniezgdzeniu temperatura skoczy drugi raz. Martwi mnie to że plamienie było dzień przed spadkiem tempki... czy któraś z was coś wie na ten temat?

  7v8rdqk3dbllser2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ