X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek wzrostu BHCG
Odpowiedz

Spadek wzrostu BHCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Zastanawiam się od którego momentu beta rośnie ale wolniej niż na początku.
    W 19dpt miałam 26007. W 21 dpt 41023.
    Kalkulator pokazał że poniżej normy.
    Nie wiem czy mam się martwić czy po prostu beta jest tak wysoką że rośnie ale wolniej.
    Muszę badać bete co dwa dni aż do wizyty :-/

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 15 października 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powyżej 1000 beta już wolniej może przyrastać

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję.
    Mam nadzieję że wszystko jest dobrze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ